Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографія і геодезія

Топографія і геодезія - це основний напрямок діяльності нашої компанії "Гільдія Інжиніринг". Ми виконаємо топографо-геодезичні роботи будь-якої складності якісно і оперативно, надавши в результаті грамотно оформлену документацію з повною інформацією і точними даними про досліджувану ділянку.

Топографія і геодезія

Геодезія являє собою галузь виробництва, пов'язану з різними вимірюваннями на місцевості. Завдяки геодезії проекти виносяться в натуру з проектною документацією максимально точно, контролюється дотримання геометричних параметрів конструкцій, розраховуються обсяги земляних робіт і найменша помилка в прорахунках може призвести в подальшому до плачевних ситуацій. Тому дуже важливо, щоб геодезисти, які надають свої послуги ставилися з усією відповідальністю до своєї роботи і підходили грамотно до кожного поставленого перед ними завдання. Саме такими є наші співробітники, які володіють спеціальними навичками і знаннями, необхідними для виконання геодезичних робіт.

Геодезія має цілий ряд напрямків, одним з яких є топографо-геодезичні роботи. Вони дають можливість отримати максимум інформації про ситуацію на місцевості і її рельєфі, а також служать підставою для проведення вишукувань, проектування та обстеження ділянки будівництва. Топографо-геодезичні роботи являють собою цілий комплекс робіт, які спрямовані на отримання повної і достовірної інформації про поверхню ділянки, споруди і комунікації, які розташовані на ній. Топографія є одним з напрямків даних робіт, яка пов'язана з вимірами геометричних властивостей об'єктів на поверхні.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Топографо-геодезичні роботи включають в себе проведення топографічної зйомки місцевості, геодезичні роботи, подеревну зйомку, топозйомку для ландшафтного проектування, винесення проекту в натуру, уточнення меж земельної ділянки, інженерні вишукування під будівництво. Наша компанія виконує топографо-геодезичні роботи із застосуванням сучасної техніки, яка дозволяє отримати точні дані.

Топографічна зйомка - це сукупність робіт, спрямованих на вимірювання відстаней, висот, кутів за допомогою різних геодезичних інструментів для створення топографічних карт, на основі отриманих результатів. Топозйомка особливо актуальна коли необхідно отримати дозвіл на будівництво будівель і споруд та здачі їх в експлуатацію, а також коли потрібно створити проект. Не менш важливу роль вона відіграє для прокладки комунікацій і складання генерального плану території.

Топографічні зйомки бувають різних масштабів: ландшафтні, крупно - і дрібномасштабні. Найбільш затребуваною є великомасштабна 1/500, яку в народі називають "п'ятисотка". Вона призначається для:

  • складання планів підземних мереж;
  • землеустрою;
  • прив'язки будівель до ділянок будівництва на забудованих територіях міста;
  • проектування залізниць і автомобільних доріг.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення