Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографо-геодезичні роботи в Дніпропетровську

Топографо-геодезичні

Компанія "ГІЛЬДІЯ ІНЖИНІРИНГ" висловлює Вам свою повагу і готова запропонувати весь комплекс топографо-геодезичних робіт для реалізації Вашого проекту, а саме

 • Топографо-геодезична зйомка М 1:500 з складанням плану місцевості в будь-якій системі координат (СК63, УСК2000, місцева, умовна);
 • Визначення висотної позначки на майданчику, система висот - Балтійська;
 • Креслення суцільних горизонталей через 0.5 м;
 • Нанесення всіх надземних і підземних комунікацій;
 • Оновлення топографічних матеріалів в місцевих органах архітектури;
 • Узгодження з усіма зацікавленими інстанціями;
 • Пошук на майданчику підземних невидимих мереж, труб, кабелів;
 • Інженерний підхід до всіх клієнтів, рекомендації щодо приватизації, будівництва, здачі об'єкта в експлуатацію;
 • Для економії часу, як Вашого, так і нашого, ми використовуємо тільки сучасне дороге обладнання;
 • Геодезичні роботи для наших працівників, є не тільки роботою, але і хобі;
 • Ми виконуємо роботи у будь-який час року і доби, що помітно підвищує темпи робіт;
 • Наші друку мають юридичну силу, оскільки ми діємо на підставі дозвільних документів.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Хочу трохи розповісти про важливість топографо-геодезичних робіт.

Топографо-геодезичні роботи

Під цими не звичними для звичайних людей словами криється цілий комплекс інженерних робіт, який складається з прийняття поставленої задачі, складання вартості, деталювання великий завдання на більш дрібні, посильні для окремо взятого геодезиста. Глибокий аналіз місця проведення робіт, умов(маються на увазі геодезичні опорні точки з відомими координатами, від цього залежить необхідне обладнання, є більш дороге, є достатня і більше недороге для даних геоусловий). Планування виїзду на заміри. Іноді у плануванні зустрічі беруть участь більше 2-х осіб(з урахуванням зайнятості наших ЗАМОВНИКІВ), і щоб їх зістикувати потрібні значні витрати часу. Бувало що навіть віддати готові результати топо-геодезичних робіт йшла не один тиждень часу.
Самі виміри займають близько 5-10% тривалості життя замовлення. На оформлення документації йде близько 20% загального часу життя топографо-геодезичного замовлення. Тобто 70% часу йде на організацію роботи.
На сьогоднішній день успішними геодезичними компаніями є ті, які багато уваги приділяють плануванню графіка виїздів. Наприклад, щоб заощадити замовнику 200 гривень можна зібрати 2-3 замовлення в його районі та за 1 виїзд зробити 3 зйомки різних людей на різні ділянки.
Так як компанія специализирутся на замовлення по всій Україні, то транспортні витрати можна скоротити вдвічі при виїзді на 2 об'єкта в одному місті.

Деякі особливості топографо-геодезичних робіт в Дніпропетровську.

1.Определяемся з вартістю, видаткова частина і вартість робіт.

А) Видаткова частина складається з послуг сторонніх організацій (архітектура за користування планшетами(якщо у вас стандартна садиба до 20 соток, з одним кадастровим номером, то ми платимо за 1 планшет, 331 гривня, якщо промисловий об'єкт, то платимо за планшети, на які потрапляє ділянку. Планшет це умовні квадрати 250 на 250 метрів площі. Причому один навіть маленький ларьок на 1 сотку може потрапити на перетин 4-х планшетів. В такому випадку оплачувати потрібно буде 331Х4=1324 грн. Якщо робимо виконавчу зйомку, то ще потрібно оплачиать 185 грн. за кальку), ТНТ за користування спунтиков, якщо супутниками не користуємося платимо за точки опорної геодезичної мережі. Амортизація автотранспорту, бензин, амортизація топографо-геодезичного обладнання(GPS, тахеометр, штатив, мітка, рулетка, ), канцелярські витрати(папір, ручки, планшетки,маркери, коректоры), оренда офісу, мобільний зв'язок, інтернет, компьтер, принтер, меблі).
Б) Вартість робіт (заробітна плата топографу-геодезиста і топографу-чертежнику). Якщо замірні роботи відбуваються за 1-2 години, то викреслюється садиба годин 5-6. Багато часу йде на зарамочное оформлення, коригування старих планів. Потім вычерченную топографічну зйомку несемо на першу перевірку в органи архітектури. (Перед самим виміром потрібно піти в архітектуру, подати заявку, взяти рахунки на оплату, олатить їх у банку, надати квитанції в бухгалтерію Головапу, і тільки після цього нам дадуть актуальні дані по вашій ділянці). Потім через тиждень забираємо з перевірки топоплан, виправляємо незначні зауваження міських архітекторів, при необхідності виїжджаємо на ділянку повторно (буває під шумок, архітектори не ставлять печатки, поки ми не начетрим контур, значно більший ділянки в какаих або відповідальних напрямках, наприклад до найближчого перехрестя або яру, або берегової лінії). Несемо на другу перевірку, приходимо через пару днів за друк ПРИДАДНО. Якщо топографічну зйомку повертають на третю перевірку, то проив топографо-геодезичної компанії складається акт рекламації і накладаються санкції, що тримає в тонусі всі геодезичні фірми.
В середньому ціна стартує від 1500 гривень.

2. Визначаємо терміни виконання робіт.

Сам завмер і креслення займають 1-2 дні, в тому числі вихідні. Замовлення планшетів і носіння в архітектуру займають 2 тижні. Загальна через 3-ти тижні ви отримуєте штамп Придатно.

3. Визначаємо строки і порядок розрахунків

Зазвичай це складання офіційного договору, 50% передоплата на покриття всіх витрат.
Нагадую, що топографічна зйомка за законодавством вважається актуальною протягом року, навіть якщо на ділянці нічого не змінювалося. І якщо раніше топографо-геодезичні роботи в Дніпропетровську ми виконували, то Ви можете розраховувати на знижку до 30%. І при цьому ми не візьмемося оновити друк на нашій топографічної зйомці без виїзду і подроного обміру всього ділянки, так беремо на себе всю відповідальність за начерченную топографічну зйомку.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення