Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографо-геодезичний план

Топографо-геодезичний план є одним з найбільш важливих документів, які необхідні для успішного будівництва нової споруди. Крім того, топографо-геодезичний план план входить в обов'язковий пакет документів, які потрібні для подання у відповідні організації. Маючи на руках топографо геодезичний план окремої ділянки Ви можете не тільки отримати дозвіл на будівництво будь-якої інженерного споруди, але і підключити існуючу будівлю до мережі газо-, водо - і теплопостачання. Розглянемо більш детально, що таке топографо геодезичний план і для чого він потрібен.

Топографо-геодезичний план

Топографо-геодезичний план - це графічне зображення ситуації в межах окремої ділянки. Цей документ потрібен для успішної роботи проектувальників, архітекторів, будівельників та ін. Отримати топографо геодезичний план можна тільки після проведення топографо-геодезичної зйомки, яка виконується фахівцями – геодезистами. Топографічна зйомка – це вид геодезичних робіт, які виконуються з метою визначення просторових і висотних координат різних об'єктів і території, в межах якої вони розташовані. Ці знімальні роботи повинні бути здійснені кваліфікованими фахівцями, такими як співробітники фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг».

Слід зазначити, що наші фахівці спеціалізуються на проведенні різних топографо-геодезичних робіт, а також виконують інженерно-геологічні дослідження. Щоб всі ці роботи були виконані якісно і в термін, ми використовуємо сучасну апаратуру та новітні розробки. Крім того, існує багато різних методик проведення досліджень, які допомагають отримати максимально достовірні дані. Топографічна зйомка це дуже відповідальний процес, саме тому, наші фахівці виконують кілька перевірок отриманих результатів. Для невеликих ділянок знову виконуються знімальні роботи, порівнюються отримані результати. За цими даними визначається, наскільки якісно були проведені всі дослідження.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Топографо-геодезичний план місцевості може бути виконаний у дрібному, середньому і великому масштабах. Взагалі, масштаб кожної картки визначається кінцевою метою, тобто фахівці спочатку визначають для яких потреб необхідна картка, а потім вибирають потрібний масштаб. Найчастіше для будівництва окремих інженерних об'єктів потрібен великомасштабний топографо геодезичний план 1:2000, 1:1000, 1:500. На такому плані Ви зможете побачити всі інженерні та природні об'єкти і сам характер рельєфу. Карти, виконані в такому масштабі є максимально детальними й точними і їх можна використовувати для точних розрахунків. Топографо-геодезичний план 1:500 дає можливість детально оцінити існуючі умови та спланувати подальші роботи в межах обраної території.

Топографо-геодезичний план 1:2000, як і інші великомасштабні плани складається за результатами топографо-геодезичної зйомки. На ньому зображують рельєф місцевості і всі його характерні зміни за допомогою горизонталей. Всі об'єкти зображуються за допомогою різних умовних позначень. Умовні позначення в залежності від типу об'єктів, які вони зображують, діляться на кілька груп: масштабні об'єкти зображені в масштабі карти і можна визначити їх реальні розміри), поза масштабні (позначається лише місце розташування об'єкта), лінійні (автодороги, червоні лінії, залізнична колія тощо), спеціальні (використовуються для спеціалізованих карт) та ін.

Якщо Вам потрібен топографо геодезичний план 1:500 або топографо геодезичний план 1:2000, Вам потрібно звернутися в нашу компанію і замовити виконання всіх необхідних Вам топографо-геодезичних робіт.

Коментарі та запитання:


Олег
До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
Ситуаційний план із зазначенням місця розташування об’єкта (об’єктів) замовника, земельної ділянки замовника або прогнозованої точки приєднання.
Викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об’єкта (об’єктів) замовника, земельної ділянки замовника або прогнозованої точки приєднання.
Ви таке робите?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олег! Так, ми надаємо топографо-геодезичний план, ситуаційний план, викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 для приєднання електроустановки певної потужності. Для замовлення і детальної консультації звертайтеся за телефоном на сайті. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення