Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографо геодезична зйомка

Топографо геодезична зйомка та мета її виконання

Топографо геодезична зйомка – це різновид геодезичних досліджень, які виконуються під час проектування або спорудження інженерних об'єктів. Окрім того, топографічні дослідження можуть бути виконані з метою складання топографічного плану місцевості, який використовується не тільки при будівництві споруд, а і для вирішення інших практичних питань. Зокрема топокарти можуть бути використані для повітряної чи морської навігації, а також використовуються для ознайомлення з територією. Топографо геодезична зйомка виконується за різними методиками. Вибір методики залежить від масштабу зйомки та від рівня її детальності.

Топографо геодезична зйомка

Співробітники фірми ООО „Гільдія Інжиніринг” використовують наземні методи проведення робіт. Це дає можливість отримати достовірні результати за короткий термін і скласти детальний топоплан. Топографо геодезична зйомка виконується з метою вивчення території, та створення її графічного зображення. Документи, які клієнт отримує після проведення топографічних досліджень, можуть бути використані архітекторами, ландшафтними дизайнерами, будівельниками, проектувальниками та ін.  

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Етапи проведення топографічних робіт

Топографо геодезична зйомка виконується нашими майстрами у польових та камеральних умовах. Це пов'язано з тим, що для якісного виконання завдання, співробітники спочатку повинні отримати данні, які стосуються території досліджень, а потім обробити отримані результати і скласти відповідні геодезичні плани. В першу чергу спеціалісти фірми ООО „Гільдія Інжиніринг” виконують дослідження місцевості і створюють геодезичну сітку. Це потрібно для того, щоб зафіксувати точки, з яких будуть виконуватись спостереження. Після цього розпочинається безпосередньо топографо геодезична зйомка. Це процес визначення координат всіх об'єктів, які є в межах ділянки за допомогою спеціальної техніки. Частіш за все для цього використовують теодоліти або тахеометри.

Координати визначаються не лише для інженерних або природних об'єктів, а й для самої місцевості – це дає можливість вивчити рельєф території. Після проведення всіх спостережень на ділянці досліджень, наші майстри переходять до обробки отриманих даних. Вони перевіряються на достовірність, точність та наявність похибок. Завдяки цьому ми завжди отримуємо якісні результати. Закінчується топографо геодезична зйомка складанням відповідної документації. По отриманим даним може бути складений топографічний план, викопіювання з топоплану та ситуаційний план.

Складання топоплану вивченої місцевості

Топографо геодезична зйомка виконується саме для того, аби спеціалісти змогли зробити графічне відображення території. Саме тому, якщо Вам потрібен якісний топоплан, Вам варто звернутись до професіоналів, які мають значний досвід у виконанні топографічних робіт. Частіш за все топоплан виконують в масштабі 1:500. Він доволі детальний, але в той же час не обтяжений зайвими деталями. Також наші співробітники можуть скласти топоплан в масштабі 1:2000, 1:200, 1:1000. Масштаб обирається в залежності від площі ділянки, яку варто дослідити.  

Для того, щоб скласти топоплан використовують умовні позначення. Вони дають можливість чітко вказати взаємне місцезнаходження різних об'єктів. Якщо мова йде про споруди, то частіш за все вони зображені в масштабі карти, тобто їх реальні розміри доволі легко можна визначити за допомогою топоплану. Також на такому плані мають бути зображені усі комунікаційні системи, траси і дороги.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення