Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Топографо-геодезичний план в масштабі 1:2000

Геодезія – це незамінний помічник кожної нової побудови та конструкції, оскільки без точного та повноцінного аналізу ґрунту на території починати нову побудову неможливо і надто ризиковано. Топографо-геодезичний план в масштабі 1:2000 використовується в тому випадку, коли будівлю планують вводити в експлуатацію або проводити власну електричну мережу. Спеціалісти з геодезичних робіт повинні сканувати та вивчити територію та навколишні зони, проаналізувати безпечність прокладання нової мережі електропередачі, а також забезпечити замовника детальним описанням проведеної роботи і кінцевими аналізами перевірки.

Топографо-геодезический план в масштабе 1:2000

Як складається топографо-геодезичний план в масштабі 1:2000

Як правило, перевірка території геодезистами проводиться в декілька етапів. В даному випадку складання топографо-геодезичного плану вказаного масштабу вимагає три обов’язкових етапи.

1 етап: Вивчення архівних матеріалів місцевості та попередні виміри.

Спеціалісти с геодезії мають вивчити всі документи про ділянку або побудову. Також на цьому етапі заключається договір між замовником та компанією, яка буде виконувати геодезичну зйомку, обговорюється вартість вишукувань.

2 етап: Проведення топографічного аналізу, заміри об’єктів на території

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Спеціалісти с геодезії проводять повне сканування місцевості, де розташована будівля і заплановане місце підключення до мережі. На даному етапу виміряються кути та розміри усіх елементів на ділянці, відстані між об’єктами.  Для максимально точних даних геодезисти мають виміряти площу місцевості за допомогою одного з трьох методів: аналітичного, графічного та механічного. На сьогодні топографо-геодезичний план в масштабі 1:2000 складається частіше всього механічним шляхом с комбінуваннями. Використання сучасних технологій та потужних приладів дає змогу отримати максимально точні результати і мінімізувати ймовірність виникнення непередбачуваних обставин.

3 етап: Камеральна обробка даних, складання топографічного плану

Після замірів території та попереднього обчислення, геодезист приступає до проведення камеральних робіт. Це означає, що площа, на якій розташована або має буди розташована будівля, повністю сканується, перевіряється на наявність підземних кабелів та газопроводів, підключень та заглиблень. Отримані данні обробляються та аналізуються.

В цілому, процес перевірки земельної ділянки може тривати від 2 до 4 днів, в залежності від розмірів території, що перевіряють. Важливо також враховувати, що існують як стандартні побудови та плани, так і нестандартні. В другому випадку польові виміри та попередні підрахунки можуть вимагати більше часу і додаткове спорядження. В залежності від складності топографічного планування та геодезичного аналізу, спеціалісти мають попередньо домовитись с замовником та заключити договір, який висвітлює всі особливості роботи на ділянці та дає замовнику повну гарантію якості проведених замірів і перевірок.  

Топографо-геодезичний план в масштабі 1:2000, роблячи підсумки з усього сказаного вище, є незамінним, якщо ви плануєте побудову або проведення нової лінії під напругою. Плани такого масштабу слугують також помічниками під час прокладення підземних кабелів, газопроводів и водопроводів. Повна перевірка ґрунту, визначення точок під напругою або нерівностей, котрі непомітні неозброєному оку, стають запорукою якісного та довговічного планування та безпечної побудови.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення