Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографічна зйомка 1:200, топозйомка 1:200

Топографічна зйомка не даремно вважається однією з найголовніших геодезичних послуг. Її можна по праву назвати універсальною. Адже з її допомогою можна дослідити всі особливості земельної ділянки для будь-яких цілей. Головне - це правильно підібрати масштаб.

Топографічна зйомка 1:200 вважається однією з великих. Разом з такими ще більш великими масштабами як 1:50, 1:100 вона використовується для того, щоб досліджувати земельну ділянку в найдрібніших деталях. Це необхідно, коли мова йде про благоустрій території та ландшафтному дизайні. Як правило, така велика зйомка проводиться на тому етапі, коли процес будівництва вже завершений, якщо він мав місце. Крім ландшафтного дизайну, у топографічної зйомки даного розміру є і ще одна область застосування - виробнича. Саме в такому великому масштабі проводиться дослідження об'єктів промисловості.

Топографическая съемка 1:200

Для чого потрібен такий великий масштаб? Щоб запам'ятати кожну деталь ділянки і ретельно провести заміри території, що упорядковується. Кожна деталь, кожен контур знаходять своє відображення завдяки такому масштабуванню. Отже, не тільки топографічна зйомка буде виконана в масштабі 1:200, але також це стосується і топографічного плану, що складається за результатами польових робіт.

Перед початком процедури фахівці повинні ознайомитися з місцем, де їм доведеться працювати, оцінити своїм професійним поглядом всі особливості. А вже потім можна визначати місця зйомки і проводити безпосередньо сам польовий процес. По завершенні зйомки можна приступати до обробки даних, складання топографічного плану і написання звіту з докладними результатами.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Відмінною рисою топографічних зйомок для благоустрою території є така його складова як подеревна зйомка. З її допомогою фіксується кожне дерево, яке росте на даній ділянці, вказується місце розташування і навіть такий параметр, як діаметр стовбура. Це необхідно робити для того, щоб знати, яким чином і де саме розміщати ті чи інші елементи благоустрою та ландшафтного дизайну.  Крім дерев, об'єктом зйомки стає кожна складова ділянки - рослини, малі архітектурні об'єкти. Також детально потрібно зафіксувати рельєфні зміни території і комунікаційні лінії. Це дозволить розставити правильні акценти технічної сторони проекту.

За допомогою топографічної зйомки в масштабі 1:200 і складеного на її основі точного топоплана, можна розробити якісний, правильний і креативний проект благоустрою вашої садової території або промислового об'єкта.

На сьогоднішній день завдання геодезиста значно полегшується. За допомогою сучасних приладів можна знімати в такому великому масштабі навіть досить великі за площею ділянки. Електронні тахеометри та супутникові системи навігації в умілих руках кваліфікованих фахівців компанії Гільдія Інжиніринг майстерно проводять топографічну зйомку будь-якої складності.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення