Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топозйомка об'єкта для паспорта прив'язки

Паспорт прив'язки має відношення до малих архітектурних форм. Саме для їх узаконення і потрібно оформити цей документ.

Топозйомка об'єкта для паспорта прив'язки

Як правило, малі архітектурні форми асоціюються з торговими об'єктами. Однак така асоціація – занадто вузька. Малі архітектурні форми або тимчасові споруди, як їх ще називають, можуть мати різне цільове призначення і використовуються повсюдно. Згідно з визначенням, це споруди з полегшених конструкцій, що не вимагають фундаменту. Однак якщо встановлюється той же торговий кіоск або зупинка громадського транспорту – це не означає, що їм не потрібна прив'язка до місцевості. Щоб тимчасову споруду було встановлено за всіма нормами, необхідна її реєстрація. А без паспорта прив'язки зареєструвати її неможливо.

Паспорт прив'язки – це той же самий технічний паспорт. Тільки тех. паспорт видається для великих споруд. Даний документ повинен включати в себе такі відомості:

  • план прив'язки передбачуваної конструкції;
  • інженерно-технічна документація графічного і текстового характеру.

Геодезичні роботи – невід'ємна складова процесу паспортизації. Тому що тимчасова споруда хоча й невеликих розмірів, та не потребує проведення масштабних будівельних робіт, але є об'єктом нерухомості, який кладеться на конкретній території. Тому необхідне дослідження, як навколишньої місцевості, так і самого об'єкта стосовно даної місцевості.

Обов'язково потрібна прив'язка конструкції до державної системи координат. Точне розташування тимчасової споруди повинно бути нанесено на спеціальній карті.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Процес отримання паспорта прив'язки – багатоетапний процес, що вимагає збір документів, подання заяви та виконання інших процедур. Проте все починається саме з геодезії. Зокрема, з топографічної зйомки. Створення геодезичної основи і проведення зйомки місцевості і об'єкта – головні роботи, завдяки яким можна одержати всі необхідні відомості щодо особливостей розташування малої архітектурної форми.

Топографічна зйомка для паспорта прив'язки виконується в масштабі 1:500. Етапи проведення робіт для паспортизації є аналогічними іншим об'єктам. В першу чергу геодезисти вивчають технічну документацію, що стосується тієї ділянки, де планується розташування малої архітектурної форми. Далі проводиться зйомка місцевості в польових умовах та розробка технічного звіту, графічних матеріалів камеральним способом.

Результатом проведених робіт стає схема розміщення тимчасової споруди. Розташовується ця схема на топографо-геодезичній основі, а виконується в традиційному масштабі 1:500. Крім цього графічного документа повинні бути матеріали, які передають розташування об'єкта. На тому місці території, де замовник хоче розмістити тимчасову споруду, потрібно нанести контури даної конструкції відповідних масштабом розмірів. Третій графічний документ – схема благоустрою тимчасової споруди. Умови її розробки такі ж – топографо-геодезична основа і масштаб - «п'ятисотка». Дана схема передбачає нанесення відомостей, які відносяться до питань благоустрою об'єкта – озеленення, супровід додатковими аксесуарами (урнами, лавочками).

Всі геодезичні роботи візьме на себе компанія “Гільдія Інжиніринг” і забезпечить вас повним пакетом технічної документації для паспорта прив'язки.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення