Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топозйомка в масштабі 1:500

Геодезичні роботи в своєму арсеналі мають цілий ряд найрізноманітніших процедур. Однак саме топографічна зйомка в масштабі 1:500 - це найбільш поширена послуга, яка користується попитом серед замовників. Вся справа в тому, що та точність та повнота відомостей, які можна отримати за допомогою цього виду робіт, дає можливість об'єктивно оцінити особливості тієї території, яка досліджується.

Топосъемка в масштабе 1:500

Топографічний план - це самий повний графічний документ. В залежності від потреб замовника, а також від цільового призначення досліджуваної ділянки, кількість відображуваних елементів може суттєво відрізнятися. Однак є ряд характеристик та об'єктів, які обов'язково повинні бути нанесені на план такого масштабу. По-перше, це рельєф місцевості. Він передається на всіх топографічних планах незалежно від призначення. Якщо на території є якісь водні ресурси, то вони зазначаються в обов'язковому порядку. Кількісні показники, такі як координати ділянки та її розміри повинні бути встановлені першочергово. Серед об'єктів та елементів масштабу 1:500 наносяться наступні: нерухомість житлова і нежила, споруди господарського та промислового призначення, а також елементи інфраструктури (наприклад, мости, дороги та інше). Ще одним обов'язковим блоком виступають наземні і підземні комунікаційні системи - лінії електропередач і зв'язку, трубопроводи водопостачання, газопостачання і теплопостачання, колектори.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Проведення знімальних робіт у даному масштабі здійснюється у певній послідовності. Спочатку йде підготовчий етап, коли фахівцям необхідно ознайомитись з територією і документальними даними про неї. Польовий етап передбачає проведення різних вимірів ділянки, щоб виявити його характерні, індивідуальні особливості. Камеральна стадія - це стадія обробки отриманих даних. Кінцевим результатом буде розробка топоплана в масштабі 1:500.

Для яких цілей потрібна настільки детальна процедура? Призначень топографічних робіт у масштабі 1:500 виділяється кілька. Для проведення будь-яких геодезичних вишукувань потрібна попередня топозйомка, яка передає всю повноту інформації про території. Також це необхідний документ при проектуванні будь-яких об'єктів - будівель, доріг, мостів, гідротехнічних конструкцій. За допомогою зйомки в масштабі 1:500 проектуються генеральні плани будівництва і розробляються креслення забудови.

Провести зйомку м 1:500 неможливо без наявності якісного професійного обладнання. Адже дана процедура повинна бути виконана якісно і повно. Розташування і розміри кожного з елементів повинна передаватися один в один. Домогтися цього можна тільки з цифровими електронними приладами. Неточності в розрахунках і у фіксації розташування тих чи інших елементів можуть призвести до подальших помилок на етапі проектування і розробки інших матеріалів.

Отримавши неякісні, неправильні результати топографічної зйомки в масштабі 1:500 ви ризикуєте отримати спотворені і всі подальші відомості геодезичного характеру. Отже, спотвориться весь будівельний  процес. Саме тому виконувати таку важливу, ключову процедуру повинні досвідчені фахівці. Геодезисти компанії Гільдія Інжиніринг оперативно впораються з цим завданням на найвищому професійному рівні. Великий досвід і знання дають можливість працювати з будь-якими за масштабами та складністю територіями в різних населених пунктах.

Коментарі та запитання:


Анна
Скільки коштує зробити Топозйомка в масштабі 1:500?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Анна! Вартість топозйомки залежить від таких факторів:
- для який цілей необхідно виконати зйомку;
- площа ділянки;
- орієнтовна забудова майданчика;
- місце проведення топозйомки м 1:500.
Звяжіться будь ласка за нами за номером вказаним на сайті для уточнення інформації.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення