Топозйомка

Питання, які цікавлять усіх клієнтів:
1."Що я отримаю, замовивши у вас топозйомку моєї ділянки?"
2."Скільки коштують ваші послуги по топозйомці?"
Відповіді:
1. Ви отримуєте топографічний план масштабу 1:500 з мокрою печаткою 'Головапу' 'Придатно до приняття проектних рішень' зі свіжою датою, котра дійсна 1 рік.
А також, файл з кресленням в електронному вигляді на флешку або електронну пошту, який підійде будь-якому проектувальнику, архітектору, принтера.
Доказом її правильності послужать наші ліцензії та сертифікати, печатки, а також допуски до подібних видів робіт. Якість гарантовано сертифікатами повірки нашого обладнання і величезним досвідом у даній сфері. "Гільдія Інжиніринг" виробляє заміри з оформленням близько 180 об'єктів в місяць, також співпрацює з 20-ма великими будівельними, проектними, аграрними організаціями, число яких з кожним місяцем зростає.
2. Мінімальна ціна стартує від 900 грн, яка саме ціна на топозйомку у нас, ви можете розрахувати орієнтировно онлайн на нашому сайті, згідно параметрів вашої земельної ділянки, відправити заявку на прорахунок вартості, а також замовити зворотній дзвінок, або зателефонувати за будь-яким із зручних для вас мобільних операторів і міських номерів.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Топозйомка ділянки - це вид ділянки землі на горизонтальній площині зменшеними об'єктами, які на ній знаходяться.

Топозйомка дозволяє створити цифрову модель досліджуваної місцевості і оцінити умови запланованого будівництва. Від точності виконаних робіт багато в чому залежить тривалість експлуатації майбутнього об'єкта, вартість будівельних робіт, а також безпека проживання.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Топоплан можна використовувати:

 • При передпроектних дослідженнях;
 • При проектуванні;
 • При приватизації (подається на сесію гір. або сель. ради для рішення на відведення землі);
 • При складанні або продовженні договору оренди;
 • При поділі ділянки на кілька в будь-яких процентовках;
 • Для введення в експлуатацію нових будівель та комунікацій;
 • Для поточної перевірки земляних та будівельних робіт.

Для початку робіт не завадив би паспорт БТІ для правильності назви будівель за їх призначенням (житлові не житлові), проект на мережі та споруди, або ж виконавчі зйомки на комунікації і підземні частини споруд.

Швидкість і якість виготовлення проекту безпосередньо залежить від майстерності геодезистів і топографів. Тільки досвідчений інженер-геодезист може зорієнтуватися на місцевості і достовірно відобразити всі технічні елементи, потрібні в подальших дослідженнях. Замірники передають всі дані з абрисів, виконавчих схем, пам'яті приладів в камеральний відділ. Від геодезиста-замірника залежить польовий етап, на красу і повноту карти впливає інженер-кресляр-картограф. Його завдання щодо умовних знаків і правильного складання карт відобразити всі дані в один компактний і загальноприйнятий вигляд. Також в електронну версію креслення заносяться всі семантичні дані такі, як матеріал труб, діаметри, глибини колодязів, типи огорож, характеристики сировини в трубах (наприклад, газ низького або високого тиску, вода питна та технічна).

Необхідність у проведенні топозйомки ділянки виникає при проектуванні земельної ділянки, а також для проведення землевпорядних робіт. Вона є основою для оформлення і підготовки документації по визначенню та відновленню площі земельної ділянки, для підключення об'єкта до електричних мереж і газопроводу, для вирішення спірних питань з сусідами, для отримання дозволів на проектування та проведення будівництва та багато іншого. Також топографічна зйомка здійснюється для ландшафтного дизайну. У такому випадку вона виконується у великому масштабі. Вона дозволяє отримати максимум достовірної інформації про ділянку, її рельєф, всіх розміщених на ньому елементів, об'єктів нерухомості, підземних і наземних комунікацій та багато іншого.

Топозйомка комунікацій включає в себе:

 • Отримання та аналіз матеріалів попередніх геодезичних зйомок;
 • Пошук на ділянці комунікацій;
 • Зйомка всіх наявних комунікацій;
 • Камеральні роботи (складання звітів, оформлення креслень, планів і схем);
 • Узгодження топографічних планів і схем з експлуатуючими організаціями.

Вартість топозйомки залежить від таких факторів:

 • наскільки терміново потрібно провести зйомку;
 • площа ділянки;
 • орієнтовна забудова майданчика;
 • місце проведення топозйомки м 1:500.

На топозйомку так само є можливість нанести червоні лінії і межі ділянки землекористування.

Часто до топозйомки земельної ділянки замовляють інженерну геологію ділянки, винос меж ділянки на місцевості, детальний план території, проект будівлі, розрахунок фундаменту, технічний звіт для землеустрою, монтаж паркану, розбивку осей для посадки будівлі.

Спасибі тим, хто дочитав до кінця статтю, будемо раді співпраці!

Коментарі та запитання:


Сергій
Хочу дізнатися вартість на висотну топографічну зйомку для проектування каналізаційних систем на ділянці (будується коттедж) і показати на ній 2 каналізаційні колодязі . Ділянка в Одесі. На ділянці вже побудований фундамент. Коли можливий найближчий виїзд спеціаліста?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій! Вартість таких робіт складає 2000 грн. У результаті топографічної зйомки Ви отримаєте план із зображенням ділянки та комунікаціями на ній. Термін надання плану - до 5 робочих днів. Для виїзду спеціаліста необходно заздалегідь зробити замовлення послуги, після цього наш консультат підбере для Вас зручний час роботи спеціалістів.

Наталя
Добрий день. Скажіть, ви можете виконати геодезію у Херсонській області? Потрібна топографічна зйомка 1:500 обовязково з погодженням, для оформлення ділянки - саду (67 Га) у Белозерському районі, село Посад-Покровське. Подеревна зйомка не потрібна, т.к. всі великі дерева вирубали, залишилися лише маленькі дерева і поросль. Яка вартість топозйомки для такої ділянки?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Наталя. Варість проведення топографічної зйомки складає від 800 грн за 1 Га. Геодезисти з використанням професійного устаткування, виконають зйомку всієї площі ділянки з усіма комунікаціями і спорудами. В результаті проведених робіт Ви отримаєте топографічний план ділянки М 1:500 у цифровому та графічному варіанті. Термін виконання робіт - 1 день на польові роботи та 3 тижні на складання тополану та погодження його в органах архітектури.

Олександр
Скажіть будь-ласка, скільки буде коштувати топозйомка приватної забудованої ділянки площею 4.2 га без погодження
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олександр. Орієнтовна вартість топографічної зйомки без погодження складає 5000 грн. Для більш детального розрахунку необхідний кадастровий номер ділянки.

Дмитро
Підскажіть будь-ласка, у такому питанні: чому топозйомка дійсна лише 1 рік?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Дмитро. У результаті проведення топозйомки, Ви отримуєте топографічний план ділянки з урахуванням всіх інженерних і природних об'єктів. Детальність плану і його точність залежать від обраного масштабу. Так як даний час споруда будівель, їх перепланування, зміна комунікаційних мереж здійснюються дуже часто, топографічний план і сама топозйомка можуть втратити свою акуальність, що дуже важливо при розрахунках, а тим більше при проектуванні споруд. 

Артур
Доброго дня. Необхідна топозйомка у Нововолинську для прохождення експертизи у майбутньому. Приблизна площа ділянки - 1,4 Га. Цікавить вартість топозйомки з погожденням.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Артур! Вартість топозйомки з погодженням в органах Архітектури буде складати 14 000 грн. Термін виконання робіт - 1 місяць.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення