Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Зйомка дна водойм і складання планів з изобатами (відмітками глибин). Трасопошукове роботи

Дніпро

Дніпро

Дністер

Дністер

Південний Буг

Південний Буг

Сіверський Донець

Сіверський Донець

.

Зйомка дна водойм, річок c складанням планів з изобатам (відмітками глибин).

Перед виконанням робіт на воді, потрібно виконати зйомку рельєфу дна. У випадках зміцнення або намивання берегової лінії, це потрібно для підрахунку обсягів виконаних робіт або проектування графіка робіт.

Зйомка дна водойм і складання планів з изобатами відмітками глибин

Використання сучасного обладнання дозволяє нам в найкоротші терміни виконувати:

  • зйомки дна
  • складати карти
  • здійснювати проектний розрахунок майбутніх робіт
  • розрахувати фактичний обсяг робіт

ЕХОЛОТ + GPS. Використовуючи сучасне високотехнологічне обладнання з'явилася можливість проводити детальну зйомку рельєфу дна водойм. Наша компанія перша в регіоні виробляє такі види робіт.

Зйомка дна водойми необхідна не тільки при роботах, пов'язаних з укріпленням берегів чи поглибленням. Її дані активно використовуються в господарських цілях, наприклад, при розведенні риби та іншого. За допомогою сучасних приладів і технологій побачити, що приховують водні глибини, не представляє складності. До речі, для складання такого офіційного документа, як паспорт водойми, також знадобиться зйомка дна.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку


В результаті дослідження дна створюється докладна карта, яка прив'язана до географічних координат. Масштаби карти можуть бути різними від великого 1:200 до такого дрібного як 1:10000. На карті можна чітко побачити структуру дна, його тип і всі особливості рельєфу. Використовуючи відомості, отримані в результаті зйомки, можна точно розрахувати і спланувати подальші дії на тому чи іншому ділянці водойми.

Зйомка проходить безпосередньо з води, а точніше, з човна, катера або іншого водного транспортного засобу. Всі дані, отримані в ході процедури, обробляються, щоб отримати таку карту. Якщо мова йде про поглиблення, то однією зйомкою не обійтися. Необхідно повторити процес після того, як роботи будуть закінчені.

Зйомка дна водойми може знадобитися для різних цілей, а саме:

  • для берегоукріплення. Укріплення берега необхідно здійснювати для захисту слабкого ґрунту від ерозії;
  • для оформлення технічного паспорта для водойми. такий документ містить в собі всю необхідну інформацію про водойму;
  • для очищення водойми від мулу, водоростей і інших забруднень. Дані роботи дозволять поліпшити екологічний стан водойми, озера, річки;
  • щоб провести розрахунки обсягів робіт, спрямованих на очищення водойми від мулу. Дані підрахунки дозволять визначитися з методом для проведення очищення ставка чи озера від мулу, скільки буде потрібно робочої сили і техніки для оперативного проведення таких робіт;
  • для проведення поглиблення дна. Цей вид робіт дозволить поліпшити ситуацію судноплавства по даній водоймі;
  • для підрахунку запасів руслового піску. Зробивши такий підрахунок можна зробити висновок подальшого використання для підготування ділянки під будівництво будівель і споруд.

Бувають випадки, коли зйомку дна водойми здійснюють просто з цікавості. За отриманими даними під час зйомки складається карта дна водойми, яка дає можливість здійснити конфігурацію дна водойми. Також така карта незамінний помічник для професійних рибалок. За допомогою неї можна з легкістю визначити місце, де найімовірніше є велике скупчення риби.

Як бачимо, проведення даного виду геодезичних робіт має багато причин на існування, і здійснювати їх повинні кваліфіковані геодезисти, такі як фахівці компанії "Гільдія Інжиніринг". Їх великий досвід і володіння спеціальними навичками і вміннями дозволять провести даний вид робіт якісно та оперативно.

Трасопошукові роботи
геологічні дослідження ділянки
геофізичні дослідження ґрунтів

Трасопошукове устаткування високої і надвисокої чутливості полегшить розвідку, а також зйомку підземних ліній та комунікацій, визначити глибину закладення траси, викрити пошкодження і дефекти кабелів електрозв'язку трубопроводів. Результати топозйомки надаються замовнику на папері або в електронному вигляді . Ви можете самостійно вибрати масштаб зйомки, замовити специфічні обмірні роботи або присвоїти місцевості певні умовні позначення.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення