Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Трасування газопроводу, інженерних мереж, комунікацій

Компанія Гільдія Інжиніринг виконає послугу трасування мереж газопроводу, інженерних мереж, комунікацій, в комплекс робіт входить визначення глибини залягання, нанесення на план ділянки

Газопровід вважається об'єктом підвищеної небезпеки. Експлуатація газового обладнання повинна проводитися з обережністю. Прокладка газопровідних трас також повинна проходити з дотриманням всіх вимог державних стандартів, а також техніки безпеки. Що стосується економії, то трасування газопроводу необхідно прокладати найкоротшим шляхом. Відстань від газової мережі до об'єкта повинно бути мінімальним. Проектування газопровідних мереж та будівлі або споруди проектуються відповідно низку проведення їх будівельного процесу, а також подальшого розвитку. Важливу роль, при проектуванні прокладання газопроводу траси, грає характер об'єкта, що будується. Ці фактори дуже важливі, і знаючи всі нюанси трасування газових мереж здійснюється оперативно і грамотно.

Трасування мереж газопровіда

Газопровідна траса представляє собою лінію напрямки всього газопровідного шляху. Перед початком монтажу даної лінії необхідно провести низку обов'язкових підготовчих робіт. Від якості їх виконання залежить надійність і безпеку всієї газової магістралі. В першу чергу розробляється проектна документація. На цьому етапі чертится докладний план, а також трасовий профіль, трасування інженерних мереж. При розробці проектів враховується спосіб прокладання газової магістралі - під землею, на землі або над землею. Якщо газопровід проходить через населений пункт, то він ведеться під землею. В окремих житлових масивах, дворах, в приватному секторі може бути наземна або надземна лінія в залежності від конкретного випадку. Якщо мова йде про промислових об'єктах, то тут газопровідні траси проходять над землею.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

При розробці проекту і визначенні варіанти прокладки лінії тим або іншим способом мають бути враховані певні умови - ґрунтова корозійна активність, густота розташування об'єктів нерухомості, фінансова обґрунтованість, трасування інженерних комунікацій. Для правильного складання проекту, який є основою всієї газової траси, необхідно звернутися до фахівців найвищої кваліфікації. Ви зробите правильний вибір, якщо замовите дану послугу компанії «Гільдія Інжиніринг». Ми розуміємо всю відповідальність, пов'язану з газовим обладнанням і тому до кожного проекту підходимо сумлінно. Ми виконуємо проектну документацію до трас будь-якого виду - надземного, наземного або підземного, а також будь-якого ступеня складності.

Трасування мереж інженерних мереж

Ми працюємо по двох великих напрямків. Перше напрям передбачає складання проектів для прокладання та введення в експлуатацію нових трас. Другий напрямок пов'язано з реконструктивні роботами по оновленню старих магістралей. У цьому випадку виконується трасування інженерних мереж. Вона полягає в пошуку газових комунікацій, якщо вони були проведені підземним способом з використанням спеціального обладнання. Після визначення місця проходження траси складається схема даної лінії.

Наявність сучасного високопрофесійного обладнання дозволяють не тільки скоротити терміни виконання робіт, а також виконувати всі побажання замовника. Використання прогресивного технічного забезпечення допомагає знаходити найбільш оптимальні проектні варіанти, знаходити всі підземні мережі і виконувати трасування інженерних мереж, які могли б стати сюрпризом при початку роботи. Надійність і безпеку майбутньої конструкції забезпечується дотриманням вимог державних стандартів. Проекти, розроблені нашою компанією, завжди схвалювалися у відповідних установах та інстанціях, які видають дозвільні документи. Тому співпраця з нами гарантує вам оперативне оформлення всієї документації і швидкий початок робіт.

Компанія Гільдія Інжиніринг тісно співпрацює з Міськгазом c літа 2013 року, ми виконуємо абсолютно всі топографічні зйомки для нових підключень.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення