Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Тривимірні моделі цілих міст за допомогою дронів і безпілотників

Що потрібно знати про виконання тривимірних моделей цілих міст за допомогою безпілотників?

Якщо ще кілька років тому для складання актуальних топопланів і цифрових моделей місцевості потрібна потрібні була робота інженерів-геодезистів безпосередньо в польових умовах, то з розвитком нових технологій в цьому більше немає необхідності. Безпілотні літальні апарати дозволяють виконати аерофотозйомку в будь-яку погоду, незалежно від складності рельєфу і важкодоступності ділянки. Використання сучасних високотехнологічних дронів − це гарантія отримання точних даних про місцевість і дотримання встановлених термінів робіт.

Тривимірні моделі цілих міст за допомогою дронів і безпілотників

Якщо в останні роки безпілотники використовувалися, в основному, для вирішення завдань сільського господарства, то зараз все більшим попитом користується послуга створення тривимірних моделей місцевості. На сьогоднішній день, цілком реально створити навіть тривимірні моделі цілих міст за допомогою дронів і безпілотників, які знадобляться для просторового аналізу в міському плануванні, великомасштабному картографуванні, проведенні проектних заходів у будівництві (межування, планування), контролю землекористування та вирішення екологічних завдань.

Особливості виконання тривимірного моделювання компанією ТОВ «Гільдія Інжиніринг»

Маючи багаторічний досвід роботи, фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» пропонує послуги зі створення фотореалістичних тривимірних моделей міського середовища (геопрівязанних). Всі роботи проводяться з використанням інноваційних безпілотних літальних апаратів, а також прогресивних алгоритмів фотограмметричної обробки на спеціальному комп'ютерному забезпеченні.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Аерофотозйомочний і камеральний етапи робіт по 3D моделюванню містять:

  • оформлення дозвільних документів на здійснення аэрофозйомки;
  • підготовку планово-висотного обґрунтування;
  • реалізацію аерофотозйомки за допомогою використання дрона;
  • здійснення спеціальної експертизи отриманих матеріалів;
  • оформлення 3D моделі місцевості;
  • складання ортофотокарт, у вказаному замовником масштабі.

Для того, щоб тривимірні моделі цілих міст за допомогою дронів і безпілотників були виконані максимально якісно, необхідна така вихідна інформація: детальний план місцевості, топокарти, дані, отримані в результаті зйомки з безпілотника, космічні знімки надвисокої роздільної здатності. Підсумкові 3D плани можуть бути виконані в декількох варіантах і відрізнятися між собою геометричною детальністю, фотореалістичностю моделей і метричною точністю. Терміни виконання робіт залежать від обсягу необхідних заходів.

Що отримує замовник?

В результаті робіт по складанню тривимірного плану міста з використанням безпілотника, замовнику надаються такі документи:

  1. Ортофотокарта.
  2. Текстурована 3D модель місцевості (з геоприв'язкою).
  3. Цифрова модель поверхні (із зазначенням всіх об'єктів і рослинності).
  4. Щільна хмара точок.

Вартість послуги з виконання тривимірних моделей місцевості розраховується в індивідуальному порядку, під певний проект і в повній відповідності з індивідуальним технічним завданням, наданим замовником.

Де замовити?

Оформити замовлення на виконання детальної, геопривязанної тривимірної моделі міста можна в спеціалізованій фірмі ТОВ «Гільдія Інжиніринг». Для створення такого унікального інформаційного продукту, використовується саме сучасне геодезичне обладнання, а також комп'ютерне забезпечення (для обробки отриманої інформації). Високу точність матеріалів і оперативність гарантуємо.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення