Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Процедуру встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та меж ділянок землі виконують професійні геодезисти у випадках, коли власних хоче провести якісь процедури зі своєю ділянкою – продати її, здати в оренду чи розпочати забудову тощо. Також у випадку, коли людина отримала у спадок, орендувала чи придбала нову ділянку, теж потрібна ця процедура. Обов’язковою вона буде і для тієї особи, яка є позивачем чи відповідачем у судовій справи стосовно цієї території, а також якщо попередні документи з подібною інформацією були втрачені.

Встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) проводять на основі вже існуючих геодезичних розробок, а також картографічної та технічної документації, що стосується даної ділянки і поворотних точок на ній. Може стати в нагоді й генеральний план міста чи селища.

При встановленні меж вони закріплюються спеціальними межовими знаками, які повинні стояти на кожній поворотній точці окрім тих, де проходить так звана природна межа у вигляді водоймища, лісосмуги, певної споруди тощо. Межовий знак має сталий вигляд, закріплений в офіційних документах. При встановленні таких знаків обов’язково повинен бути складений акт про те, що межі ділянки були винесені в натуру, а межові знаки встановлено.

Відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості або уточнення межових знаків може бути потрібним якщо самі попередні позначки чи акт про їх винесення був втрачений. Крім того, цю процедуру може замовити власник, щоб бути впевненим, що існуючі межі дійсно збігаються з тими, що закріплені в технічній документації на ділянку. Геодезію ділянки: винесення меж, топографічна зйомка та інші вишукування, ви можете замовити зателефонувавши по телефону, вказаному на сайті.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Ще у 2010 році Державний комітет із земельних ресурсів розробив і затвердив інструкцію, що регулює правила встановлення межових знаків. Так, така послуга існувала  і такі позначки ставилися й до 2010 року, але тоді це могли бути звичайні кілки, встромлені в землю в потрібних місцях. А тепер ці знаки мають особовий вигляд і надійно закріплюються на ділянці.

В цілому, процес встановлення або відновлення меж ділянки є комплексним та послідовним. Спочатку йдуть підготовчі роботи, що включають в себе вищезазначене вивчення попередньої інформації про ділянку. Наступний етап включає в себе практичну геодезію, власне топографічну зйомку території та встановлення медових знаків. Завершується все оформленням технічних документів, а також акта.

На сьогоднішній день в країні затверджено три види межових знаків. Перший тип являє собою металеву (чавунну або стальну) марку з колом, де є місце для позначок. Позначка містить інформацію про номер знака, а також власне напис – межовий знак.

Другий тип має бетонну основу і металеву марку, яка як і попередня, має місце для напису. Такий знак можна ставити як в ґрунт так і в асфальт. А третій тип – найбільш простий знак з ПВХ основою та такою ж маркою для позначки. Це виключно ґрунтовий межовий знак.

Номера межових знаків, що ставляться на марках є суто індивідуальними і не можуть дублюватися на жодній ділянці не залежно від регіону країни.

Жоден знак не повинен заважати рухові людей чи транспорту. Це правило може стати причиною для того, щоб не ставити позначку в певній точці. Крім цього, знак не виноситься, якщо на суміжних ділянках в цьому місці є позначки, або якщо межею є природний об’єкт.

При проведенні робіт на ділянці, про це має знати не тільки  власник або замовник, але й сусіди, що володіють суміжними землями.

Якісно, оперативно та за всіма правилами проводять процедуру встановлення та відновлення меж земельної ділянки в натурі спеціалісти компанії Гильдия Инжиниринг.  Маючи всі потрібні дозволи на роботу, вони якнайточніше визначать межі та встановлять всі необхідні позначки.

Коментарі та запитання:


Олена
Доброї ночі. Підскажіть будьласка, закріплення межових знаків на місцевості організацією яка зробила проект, і є уже право власності на ділянку, яка знаходиться за межами населеного пункту 2 га, є правомірно якщо працівники які будуть закріплювати знаки сказали що можуть поставити мої кілки, чи треба обовязкого замовляти самій знаки? І знаки входять в ціну точки поворотной, в даному випадку 200грн
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Самій знаки замовляють близько 1% людей. У 99% випадків ставлять звичайні кілочки, щоб на їх місці поставити паркан. Головне, щоб було правильне розташування.

Володимир
Де можна купити межові знаки
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Володимир! При замовленні винесення меж, ми встановлюємо спеціальні межові знаки. Межовий знак має сталий вигляд, закріплений в офіційних документах. При встановленні таких знаків обов’язково повинен бути складений акт про те, що межі ділянки були винесені в натуру, а межові знаки встановлено. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення