Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Уточнення меж і площі земельної ділянки

Якщо Ви купили ділянку, то Вам не обійтися без геодезиста, який виконає уточнення меж земельної ділянки та його площі, звірить все з документами, дасть добро на встановлення паркану, або будівництва нового будинку. У зв'язку з цим поспішаємо Вам запропонувати акцію: уточнення меж земельної ділянки за ціною від 1000 грн.

Уточнення меж земельної ділянки і площі

Багато хто задається питанням: як уточнити межі земельної ділянки? У цій статті ми більш детально розглянемо як здійснюється уточнення розташування меж земельної ділянки. А також розглянемо уточнення площі земельної ділянки. Уточнення площі земельної ділянки здійснюється через невідповідність нормативним вимогам в кадастрових відомостей в описі місця розташування меж цієї ділянки.

Як правило, на ділянці, яка була недавно куплена, покупка тільки передбачається або планується будівництво, виконується така з виду не складна, але дуже важлива геодезична процедура – винесення меж ділянки в натуру. Коли межі визначені, вони позначаються спеціальними межовими знаками. Така процедура проводиться в тому випадку, якщо до цього винесення меж на цій ділянці ніколи не виконувалося або колись робилося, але відомості про нього і самі межові знаки не збереглися. Однак у тому разі, коли межі земельної території вже були визначені раніше, але необхідна їх повторна перевірка, виконується уточнення меж земельної ділянки. Можливо, ви зовсім недавно проводили винесення меж, але межові знаки при цьому не були встановлені – проведіть уточнення, щоб правильно розставити знаки для того, щоб мати можливість поставити огороджувальні конструкції в правильному місці.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Ця робота також є компетенцією інженерів-геодезистів. Отримані в ході польових робіт, безпосередньо на ділянці дані піддаються подальшій обробці, щоб витягти максимальні відомості про кордони. Процедурою уточнення кордонів мають також піддатися ділянки, при оформленні землевпорядних і зокрема кадастрових документів на які були допущені помилки. Наприклад, недоліки чи неправильна інформація була виявлена або поставлена під сумнів у межевому плані, коли кордони визначалися раніше.

Результати уточнювальних робіт повинні бути оформлені у вигляді звіту ув'язнення. Крім того, складається межовий план. Уточнення кордонів і площі земельної ділянки дає можливість правовласнику даній землі збільшити свою територію – все залежить тільки від розташування та цільового призначення ділянки. Тобто, можна об'єднати свою ділянку з суміжних або кількома суміжними ділянками. За таким самим принципом проводиться і процедура завершення.

З правильно уточненими кордонами ви зможете з легкістю виконувати всі можливі операції з вашою ділянкою – продавати, здавати в оренду, заповідати, дарувати, обмінювати.

Ваша і сусідська земля та їх межі часто стають предметом судових розглядів. І тоді офіційний акт про проведені роботи по уточненню є одним з найголовніших доказів правоти тієї чи іншої сторони. Саме тому, що уточнювальна документація важлива у багатьох землевпорядних питаннях, проводити дану процедуру повинні тільки кваліфіковані і сумлінні фахівці, такі як співробітники компанії Гільдія Інжиніринг. Як і процес первісного виносу меж в натуру процедура уточнення проходить поетапно. Геодезист спочатку знайомиться з власником, ділянкою, інформацією про неї. Потім проводить роботи на ділянці, зокрема геодезичну зйомку об'єкта, визначення кордонів за допомогою геодезичного інструментарію. Завершуються роботи обробкою відомостей і розробкою межового плану з підрахунком площі ділянки і перевіркою відповідності держ акту.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення