Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Вакансії компанії "Гільдія Інжиніринг"

У зв'язку з високими темпами зростання обсягів робіт, компанії Гільдія Інжиніринг, що спеціалізується на виконанні топографічних зйомок М 1: 500, геодезичних зйомках, маркшейдерських роботах, геодезії в будівництві, геології, проектуванні, на постійну роботу в головний офіс компанії, розташованих в Києві та Дніпрі, потрібні фахівці. Керівництво компанії надає цікаві замовлення по всій Україні та інноваційні методики їх виконання. Вам будуть надані сучасні прилади для виконання завдань.

Нам потрібен (вакансії геодезія, спеціальність геодезія):

  • Спеціаліст камерального відділу (креслення топографічних зйомок)
  • Геодезист (польові роботи)
  • Інженер-геолог, гідрогеолог
  • Інженер кошторисник
  • Інженер-проектувальник

Ми надаємо:

  • Офіційне працевлаштування
  • Соціальний пакет + страховка
  • Нескінченне число завдань
  • Індивідуальний підхід до Вашим здібностям

Якщо Ви готові співпрацювати з нами, чекаємо Ваше резюме на пошту a0975724657@gmail.com.

Контактний телефон: 050-150-71-94

Вакансія геодезиста – кандидат повинен володіти досвідом роботи у виконанні геодезичних робіт, як на місцевості, так і в лабораторних умовах. Обов'язково – вміння обробляти і систематизувати наявну інформацію, робити висновки для проведення подальших вишукувань на ділянці. У польових умовах необхідно вміння правильно організувати і провести всі необхідні знімальні роботи, як до початку будівельних робіт, так і по мірі їх виконання. Робота «геодезист» передбачає наявність таких якостей, як: уважність, пунктуальність, відповідальність і високий рівень працездатності.

Вакансія геолога - профільна освіта або досвід в даній сфері обов'язковий, в обов'язки входить польовий опис свердловин, організація і виконання польових досліджень, буріння, статика, штампи та ін. Для більш досвідчених - складання звітів за результатами геологічних досліджень, виконання обов'язків керівника проекту. Лабораторні дослідження. Робота геолог - припускає наявність досвіду виконання всіх вищевказаних досліджень, вміння аналізувати отримані дані і робити правильні висновки. Ми вважаємо за краще співпрацювати з людьми, які дійсно люблять і знають свою справу, а тому виконують роботу якісно і оперативно.

Вакансія топограф підійде для відповідальних, пунктуальних і допитливих співробітників, які знають методи проведення топографічної зйомки на місцевості, які вміють працювати з сучасним обладнанням і складати топографічні карти за отриманими даними. Ця частина загальних досліджень традиційно вважається найбільш важливою і вимагає серйозного підходу до її виконання, так як всі складені документи передаються безпосередньо замовнику. Некоректне складання графічних додатків може спричинити за собою помилки при створенні кошторисної та проектної документації, що згодом, безсумнівно, негативно позначиться на репутації компанії. В наш час досить часто проводиться тендер «топографічна зйомка», і для того, щоб бути конкурентоспроможними в умовах сучасного ринку послуг «Гільдія Інжиніринг» намагається надавати тільки якісні роботи.

Незважаючи на деякі економічні труднощі, у великих містах і областях України тривають будівельні роботи і активно проектуються нові. У зв'язку з цим, для вибору найкращого підрядника для виконання геодезичних та інженерно-геологічних робіт, зазвичай проводять тендер «геологія» і тендер «геодезія», завдяки яким вдається підібрати оптимальний варіант.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення