Вакансії компанії "Гільдія Інжиніринг"

У зв'язку з високими темпами зростання обсягів робіт, компанії Гільдія Інжиніринг, що спеціалізується на виконанні топографічних зйомок М 1: 500, геодезичних зйомках, маркшейдерських роботах, геодезії в будівництві, геології, проектуванні, на постійну роботу в головний офіс компанії, розташованих в Києві та Дніпрі, потрібні фахівці. Керівництво компанії надає цікаві замовлення по всій Україні та інноваційні методики їх виконання. Вам будуть надані сучасні прилади для виконання завдань.

Нам потрібен (вакансії геодезія, спеціальність геодезія):

  • Спеціаліст камерального відділу (креслення топографічних зйомок)
  • Геодезист (польові роботи)
  • Інженер-геолог, гідрогеолог
  • Інженер кошторисник
  • Інженер-проектувальник

Ми надаємо:

  • Офіційне працевлаштування
  • Соціальний пакет + страховка
  • Нескінченне число завдань
  • Індивідуальний підхід до Вашим здібностям

Якщо Ви готові співпрацювати з нами, чекаємо Ваше резюме на пошту a0975724657@gmail.com.

Контактний телефон: 050-150-71-94

Вакансія геодезиста – кандидат повинен володіти досвідом роботи у виконанні геодезичних робіт, як на місцевості, так і в лабораторних умовах. Обов'язково – вміння обробляти і систематизувати наявну інформацію, робити висновки для проведення подальших вишукувань на ділянці. У польових умовах необхідно вміння правильно організувати і провести всі необхідні знімальні роботи, як до початку будівельних робіт, так і по мірі їх виконання. Робота «геодезист» передбачає наявність таких якостей, як: уважність, пунктуальність, відповідальність і високий рівень працездатності.

Також у нашій компанії відкрита вакансія геолога. Фахівцю, який претендує на цю посаду, слід бути готовим до частих виїздів на дільниці для проведення на місцевості відповідних досліджень. Крім того в обов'язки входить визначення місць для проведення буріння з метою відбору зразків ґрунту. Після проведення всіх необхідних польових вишукувань слідують камеральні роботи з визначення фізичних та механічних властивостей кожного виду грунту. Робота геолог – передбачає наявність досвіду виконання всіх вищевказаних вишукувань, уміння аналізувати одержані дані і робити вірні висновки. Ми прагнемо співпрацювати з людьми, які дійсно люблять і знають свою справу, а тому виконують роботу якісно і оперативно.

Вакансія топограф підійде для відповідальних, пунктуальних і допитливих співробітників, які знають методи проведення топографічної зйомки на місцевості, які вміють працювати з сучасним обладнанням і складати топографічні карти за отриманими даними. Ця частина загальних досліджень традиційно вважається найбільш важливою і вимагає серйозного підходу до її виконання, так як всі складені документи передаються безпосередньо замовнику. Некоректне складання графічних додатків може спричинити за собою помилки при створенні кошторисної та проектної документації, що згодом, безсумнівно, негативно позначиться на репутації компанії. В наш час досить часто проводиться тендер «топографічна зйомка», і для того, щоб бути конкурентоспроможними в умовах сучасного ринку послуг «Геотоп Інжиніринг» намагається надавати тільки якісні роботи.

Незважаючи на деякі економічні труднощі, у великих містах і областях України тривають будівельні роботи і активно проектуються нові. У зв'язку з цим, для вибору найкращого підрядника для виконання геодезичних та інженерно-геологічних робіт, зазвичай проводять тендер «геологія» і тендер «геодезія», завдяки яким вдається підібрати оптимальний варіант.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення