Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Векторизація і оцифровка креслень

У таблиці наведені ціни на замовлення понад 20 аркушів. При малих обсягах замовлення ціна обговорюється.

При створенні цифрових копій креслень геодезичного характеру в необхідних форматах здійснюється цілий комплекс робіт, які мають назву оцифровка і векторизація креслень. Особливою популярністю векторизація креслень користується на великих підприємствах і компаніях, які рано чи пізно стикаються з необхідністю переведення креслень в електронний вигляд.

Оцифровка та векторизація креслень

Зберігання креслень в такому вигляді має ряд переваг:

  • по-перше, вони відрізняються простотою зберігання. Вони можуть зберігатися або на знімному пристрої, або на персональному комп'ютері;
  • по-друге, редагування таких креслень легко здійснити за короткий період часу;
  • по-третє, відновлення креслення не складе особливої праці, а копіювання можна зробити невизначену кількість разів, не втрачаючи при цьому своєї якості.

Креслення в електронному вигляді дуже зручне у використанні. Ви зможете його взяти з собою, він не займе багато місця. Залежно від електронного носія, його можна або покласти в кишеню, або сумку. Електронне креслення дуже легко підкоригувати, змінити або додати до нього елементи. При цьому не потрібно перемальовувати креслення заново, порівняно з кресленням на папері. Особливо це зручно, коли необхідно працювати з кресленнями, які піддаються періодичному оновленню.

Створення цифрових копій креслень геодезичного характеру в необхідних форматах здійснюється цілий комплекс робіт, які мають назву оцифровка та векторизація креслень. Особливою популярністю векторизація креслень користується на великих підприємствах і компаніях, які рано чи пізно стикаються з необхідністю переведення креслень в електронний вигляд.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Зберігання креслень в такому вигляді має ряд переваг: по-перше, вони відрізняються простотою зберігання. Вони можуть зберігатися або на знімному пристрої, або на персональному комп'ютері; по-друге, редагування таких креслень легко здійснити за короткий період часу; по-третє, відновлення креслення не складе особливої праці, а копіювання можна зробити невизначену кількість разів, не втрачаючи при цьому своєї якості.

Електронні креслення легко скопіювати на паперовий носій і це не займе багато часу. Оперативність здійснення копіювання залежить тільки від друкуючого пристрою. Від числа копій якість їх не змінюється.

Вихідний креслення для векторизації Оцифрований креслення

Оцифровка креслень спрощує процедуру за його масштабування або ж по масштабуванню окремих його елементів. Буквально за кілька секунд без втрати якості можна зробити масштабування об'єктів, які можуть мати розміри від кілометра до міліметра. Дана перевага полегшує редагування та читання креслення. І це далеко не всі їхні переваги. Векторизація дає ще одну можливість побудови тривимірної моделі, яка дозволить побачити як буде виглядати готовий проект в просторі. Це значно полегшує роботу на всіх етапах проектування. Проекції створюються автоматично, що значно полегшує роботу.

Векторизацію та оцифровування креслень повинні проводити тільки кваліфіковані спеціалісти, які мають певний досвід роботи з даними матеріалами. Співробітники компанії «Гільдія Інжиніринг» створять креслення в електронному вигляді якісно і в короткі терміни. Нашою роботою ви залишитеся задоволені. Фахівці нашої компанії мають великий досвід по складанню та ведення проектної, технічної і звітної документації. Тому довіривши нам проведення оцифровки і векторизації креслень, ви отримаєте якісні матеріали в електронному вигляді. Завдяки своїм навичкам і знанням наші фахівці коректно переведуть паперові креслення в електронну форму, отсканують, але і зможуть відновити частину втрачених даних, що не підлягають відновленню з паперу. Таким чином, скориставшись послугами оцифровки креслень від компанії «Гільдія Інжиніринг», ви отримаєте не тільки їх точну, але навіть поліпшену електронну копію! Ми переведемо креслення в електронний вигляд, незалежно від якості і старості вихідного документу. Перекладені нами креслення відповідають всім вимогам і нормам. Ми прислухаємося до всіх побажань замовника, тому можемо внести додаткові коригування.

Здійснюється оцифровка креслень за допомогою спеціальних програм.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення