Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виготовлення топографо-геодезичного плану села і міста М 1: 2000, а також викопіювання

Топографічна зйомка місцевості необхідна для розробки генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій, і є основою для всієї містобудівної документації.

У нас:

 • Обов'язковий виїзд на місцевість, проведення необхідних геодезичних вимірювань
 • Застосування сучасних БПЛА для максимальної точності результату
 • Увага до деталей - дотримання всіх вимог при складанні документа
 • Наявність ліцензії, сертифіката у інженера-геодезиста, що виконує роботи

У нас є всі необхідні дозволи і сертифікати:
 • Свідоцтво підтвердження відповідності системи управління якістю ISO 9001:2015
 • Дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки №0079.18.12
 • Кваліфікаційні сертифікати інженерів-геодезистів
 • Кваліфікаційні сертифікати інженерів-проектувальників в частині кошторисної документації
 • Державна повірка засобів вимірювальної техніки
 • Ліцензоване програмне забезпечення

100% гарантія прийому документів для отримання дозволу на будівництво

Топографо-геодезичний план М 1: 2000 використовується також для:

 1. складання проекту, проведення досліджень перед будівництвом
 2. розробки детального планування майбутньої забудови
 3. технічного проектування автомобільних доріг і залізничних колій
 4. проектуванні мереж газифікації, трубопроводів і інженерних комунікацій
 5. при електрифікації ділянки, розробки проекту та монтажу опор ЛЕП
 6. підготовки планів окремих районів мають складні транспортні розв'язки
Наші успішні проекти:

Компанія надає викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:500 м 1:2000 вартістю від 1900 грн, а також ситуаційний план ділянки для електриків, газовиків, водоканалу, підключення до електрики, викопіювання з топографо геодезичного плану для договору оренди

Выкопировка из топографо-геодезического плана, м 1:500 и м 1:2000

Поспішаємо попередити, що топографо-геодезичні плани не завжди містять в собі актуальну і повну інформацію про вашу ділянку, при цьому під час замовлення у нас таких документів, як ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання, в 70% випадків потрібно виїжджати на ділянку і проводити виміри і викреслювати новий топоргафічний план.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезичні вишукування на будь-якому об'єкті включають в себе безліч видів робіт різної спрямованості й характеру. Об'єднує всіх їх одне - прагнення вивчити особливості та параметри досліджуваної території для якоїсь певної мети. Часто серед переліку надаваних послуг у багатьох фірм і організацій, що займаються геодезією, можна зустріти послугу з оформлення топографічного плану. Він являє собою відображення земельної ділянки, яка досліджується картографічним способом у заздалегідь заданому масштабі. Найчастіше такими масштабами є 1/500, 1/1000, 1/2000, 1/10000. Топопланы мають велике значення для оформлення документації на підготовчому етапі будівництва, наприклад, генеральних планів, проектів, різних креслень будівлі і споруди будь-яких розмірів і призначення. Головним джерелом отримання даних для таких планів є топозйомка місцевості. Топоплан може оформлятися або на папері, або в електронному вигляді, а може і не існувати.

Выкопировка из топографо-геодезического плана, м 1:500 и м 1:2000

Якщо говорити про диференціації, то топопланы поділяються в залежності від їх змісту. Перша група - це основні плани. Вони розраховані на широкого споживача і різні галузі діяльності. Їх ще можна назвати універсальними. У них міститься багато інформації, все позначено досить зрозуміло і детально. Друга група - спеціалізовані плани. Вони розробляються часто під індивідуальне замовлення, для якогось конкретного об'єкта, території чи галузі.

 

З таким документом, як топографо-геодезичний план пов'язана ще одна послуга, що надається геодезистами - проведення викопіювання. Вона являє собою відображення у зменшеному вигляді необхідної площі території. Даний термін можна порівняти з випискою з якого-небудь документа. Іншими словами, такий документ буде в собі нести інформацію лише цікавої для вас території, а в топографічному плані, звідки вона береться, найчастіше представлене креслення всій території. До викопіювання висувається єдина обов'язкова вимога, яку потрібно дотримувати. Копія повинна бути копією в зменшеному вигляді топографічного плану. Найбільш популярними і затребуваними масштабами для її проведення є 1:2000 та 1:500. Викопіювання можна зробити з вже наявного топографічного плану місцевості, а у деяких випадках можлива бути проведеної окремо.

Затребуваною та актуальною є викопіювання з топографо-геодезичного плану масштабу 1:2000. Такий масштаб є найбільш підходящим, так звана «золота серидина». Він зручний тим, що є невеликою, тому не займає багато місця, але і при цьому досить великий, щоб можна було розглянути всі умовні позначення та елементи. Щоб виконати саму точне викопіювання, наші геодезисти виїжджають на місце розташування земельної ділянки з метою особистого проведення топографічної зйомки місцевості своїм обладнанням. Під час проведення зйомки враховуються і відразу ж відображаються всі наземні і підземні комунікаційні лінії, а також усі конструкції, які знаходяться на території.

"Гільдія Інжиніринг" надасть якісний ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання.

Такий документ, який називається викопіювання, може знадобитися власнику ділянки у разі проведення проектування для здійснення будівельних робіт, з метою одержання всіх дозволів на підведення електрики до будівлі або споруди, а також для різних процедур складання дозвільної документації для початку будівельного процесу. Для чого б вам був потрібен топоплан та викопіювання з нього, компанія «Гільдія Інжиніринг» завжди готова взятися за цю роботу.

Коментарі та запитання:


Сергій
Виготовлення топографо-геодезичного плану села або населеного пункту в масштабі 1:2000, приблизна пложа 1200Га . Підкажіть ціна та сроки
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій! Для розрахунку вартості виготовлення топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 необхідно розуміти місцезнаходження села або населеного пункту. Залиште Ваші контакти, ми звяжемося з Вами для уточнення деталей. 

Віктор
Потрібно зробити зйомку ділянки землі загального користування для прокладки кабеля звязку.Скільки коштуватиме зйомка 1 км. Траси шириною 20 м.
З повагою
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Віктор! Орієнтовна вартість проведення геодезичних робіт складає 15000 грн. Для більш детального розразунку вартості необхідний контур зйомки, місце розташування ділянки. Для надання інформації, зверніться за номером вказаним на сайті, або скористайтеся послугою зворотнього дзвінка. 

Сергій
Як отримати пяти сотку за заданою адресою. Вкажить, будь-ласка, перелік документів від заявника та орієнтовну вартість та терміни. Заздалегідь дякую.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій. Орієнтовна вартість виконання топографічної зйомки складає 2500 грн. До вартості включено:
- транспортні витрати,
- проведення топографічних вимірювань на місцевості,
- креслення плану ділянки.
В результаті проведених робіт Ви отримаєте топографічний план ділянки в масштабі 1: 500 (пятисотка) із зображенням всіх об'єктів на ділянці, рельєфу місцевості, перепадами висот. Термін виконання робіт 5-7 днів. Для замовлення та детального розрахунку вартості необхіднний кадастровий номер ділянки, конкретне місце розташування і контур зйомки.

Людмила
Цікава і цінна інформаці, спасибі!
Чи можливо по інформаційному запиту по Закону "Про публічну інформацію" отримати у міськвиконкомі викопіювання з топографо-геодезичного плану  м 1:500 м 1:2000 на земельну ділянку за конкретною адресою?
Гильдия Инжиниринг
Доброго ранку, Людмила! По закону можна, але зі свого досвіду можемо сказати, що все навпаки. Ми пробували в шістьох обласних центрах проводити подібні роботи. Писали заяви, але відповіді так і не отримали. Причина відмови в атомному викопіюванні. Немає сенсу його робити: на 90% території України топографічні плани або дуже старі, або відсутні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення