Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Висотна геодезична основа на будмайданчику

Висотна геодезична основа на будмайданчику

Перед початком виконання будь-якого роду розбивочних робіт команді геодезистів необхідно «розтягнути» по будмайданчику геодезичні «точки» і репера, від яких вони будуть в надалі працювати. Правильність їх розміщення та координування грає дуже важливу роль при подальшому виконанні геодезичних задач. На проведення цих робіт необхідно додатковий час, проте вони дозволять значно скоротити затримки при подальших роботах.

Висотна геодезична мережа ще називається нівелірною мережею. Її пункти закріплюються за допомогою спеціальних нівелірних марок і реперів, які закладаються або в стіни об'єктів нерухомості, або в грунт. Висотна мережа є основою для топографічної зйомки. Повторне визначення висотної мережі дозволяє вивчити вертикальні рухи кори землі. Вся необхідна інформація про висотні розбивочні мережі відображається на топографо-геодезичному плані. До цієї інформації відносяться місця, в яких проходять висотні ходи, місця прив'язки до реперів нівелірної мережі, яка є державною, а також вказується клас висотних ходів.

Висотна геодезична основа на будмайданчику.

Особливої точності вимагає висотна основа під час будівництва споруд, які можна віднести до розряду унікальних, елітних висотних об'єктів нерухомості, що мають металеву конструкцію. Такі споруди мають величезний по площі будівельний майданчик, тому спочатку створюється каркасна разбивочна основа конструкції вільної системи полігонів, які є замкнутими. Така мережа охоплює всю площу. Каркасна мережа прокладається за допомогою нівелювання ІІІ класу. Також такий клас нівелювання застосовується при створенні висотної геодезичної мережі в тих місцях, де здійснюються інженерно-геодезичні вишукування. У таких випадках також застосовується класу нівелювання ІІ і ІV, в залежності від площі і характеристик будівлі або споруди, що зводиться. Координати точок розбивочної основи розраховуються на основі проведених вимірювань геодезичного характеру.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Наші фахівці мають величезний досвід роботи як з представниками проектних організацій, так і особами безпосередньо виконують роботи, тому геодезична розбивка здійснюється на вищому рівні, не викликає додаткових питань і непорозумінь, є правильною і коректною. Сучасне високотехнологічне обладнання та нові підходи до вирішення поставлених завдань, а також багаторічний будівельний досвід (в тому числі і з зарубіжними партнерами) дозволяє в найкоротші терміни виконати ряд завдань з дотриманням заданої точності.

Поза залежності від висоти ведення робіт, кількості поверхів і габаритів будівлі або споруди, правильність закріпленої геодезичної розбівочної основи залишається на найвищому рівні, у відповідності з існуючими нормативними документами.

Висотна геодезична основа

Наша геодезична основа (виноска осей, прив'язки, точки, репери...) гарантовано дозволить виконати вимірювання, як в плані, так і у вертикальній площині, на будь-якій ділянці споруджуваного об'єкта з однаковою високою точністю.

Погані погодні умови (дощ, сильний вітер, мороз...), темне (нічний) час доби, обмежені, незручні умови праці, віддаленість об'єкта - для нас це НЕ проблема! Ми працюємо 7 днів на тиждень, 24 години в добу.

Співробітники нашої організації щорічно проходять курси підвищення кваліфікації, мають відповідні документи, розряди, категорії, беруть участь в різних геодезичних конференціях, форумах, з'їздах, їздять обмінюватися досвідом в інші райони, області, країни. Все обладнання має сертифікати і кожні півроку проходить перевірку, має високу точність і продуктивність. Довіривши нам виконання геодезичних робіт Ви вибираєте точність, швидкість і надійність.

Хочу нагадати, що по Сніпу при проектуванні складних об'єктів таких як будівля вище 10-ти поверхів, міст, естакада, тунель метро, в розділі проекту обов'язково повинен бути розділ "Проект виконання геодезичних робіт".

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення