Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Висотна вертикальна геодезична зйомка для планування рельєфу.

Перед початком будівництва або взагалі будь-яких робіт, на якійсь ділянці, постає необхідність визначення ландшафту території - треба розуміти всі перевищення, ухили та інші вигини поверхні землі на місцевості. Деякі ділянки на перший погляд здаються «рівними», плоскими, і власник нехтує геодезичний зйомкою, що позначається при експлуатації території. Наприклад, навіть найбільш незначні опади (дощ, сніг тощо) можуть стати причиною багатьох незручностей, місць скупчення води (калюж), а зливові потоки будуть утворюватися в непередбачених місцях, тощо. Висотна зйомка ділянки дасть можливість визначити всілякі місця скупчення опадів, ухили, перепади і перевищення на місцевості. Що б правильно зорієнтувати ділянку для роботи необхідно максимально враховувати існуючу ситуацію поверхні землі, це дозволить скоротити як трудові, так і тимчасові витрати, що поза сумнівом позначиться на собівартості ведення робіт.

Висотна вертикальна геодезична зйомка для планування рельєфу

На вимогу замовника щільність зйомки (кількість точок (відміток) на певній площі) може бути змінена, це залежить від складності існуючого і проектованого ландшафту, тобто чим більше вигинів рельєфу, тим щільність зйомки повинна бути вище, і на оборот.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Також висотна зйомка необхідна для подальшого визначення об'єму переміщення земляних мас, які необхідно виконати, складання правильної виконавчої зйомки і коректної картограми підрахунку обсягів після облаштування ландшафту.

Для «вертикального» планування ділянки необхідний проект організації рельєфу, який розробляється на основі оновленої, детальної геодезичної зйомки до початку робіт. Після видачі проектантами комплекту креслень невід'ємною частиною ведення робіт є геодезична розмітка і контроль. Геодезистами на місцевості виносяться прив'язки, орієнтири, висотні позначки (репера) та інші знаки для орієнтування ходу виконання робіт операторам машин і механізмів, а також робітникам, задіяним на ділянці. Не маловажним фактором також є і контроль над виконанням робіт, своєчасна геодезична коригування дозволить уникнути відхилення від проекту, скоротить час, а відповідно і фінансові витрати.

Володіючи всіма необхідними компонентами, такими як: високотехнологічне і точне обладнання, що дозволяє виконати завдання будь-якої складності швидко та якісно, кваліфікованим персоналом, які володіють всіма необхідними прийомами наша організація зможе виконати всілякі геодезичні завдання спрямовані на досягнення Вашої мети.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення