Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Вивірка технологічного обладнання

Вивірка технологічного обладнанняЗастосування геодезичних методів вимірювання необхідно не тільки при будівництві житлових або комерційних об'єктів. Активно застосовуються геодезичні роботи і при встановлення технологічного обладнання в промисловості. Незалежно від того, в якій галузі функціонує дане виробництво - легка промисловість, хімічна, харчова або інший вид, - монтаж нових систем і устаткування завжди повинен супроводжуватися геодезичними роботами.

Вивірка технологічного обладнання - це обов'язковий етап всього інсталяційного процесу будь-якої промислової установки. Якщо не виконати дану процедуру, то про правильній установці не може йти мова. Це стосується як самого простого і легкого обладнання типу верстатів, так і великих технічних машин. Вони повинні надійно і стійко кріпитися на рівній горизонтальній поверхні. Часто установка такого обладнання потребує наявності фундаменту, щоб перенести основну вагове навантаження. Тільки тоді, коли обладнання буде правильно встановлено, воно зможе забезпечити ефективну та безпечну роботу. Саме для цього і потрібна геодезична вивірка. Необхідно правильно заміряти всі геометричні параметри монтованої пристрою. Геодезична вивірка технологічного обладнання може стати у нагоді вже й після проведення процесу монтажу і введення в експлуатацію. В процесі роботи пристрою можна проводити періодичні заміри для того, щоб мати уявлення про правильність роботи даного обладнання. Ці процедури допомагають вчасно виявити порушення, зміщення зі свого місця, деформацію і своєчасно запобігти небезпечні для виробництва і для життя робітників ситуації.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Вивірка.Вивірка має своєю метою корекцію розташування різних складових в обладнанні - механізмів, деталей. Необхідно, щоб всі ці частини відповідали певним стандартам. Існує певний алгоритм проведення вивірки. В першу чергу створюється опорна геодезична мережа та проводиться контроль над нею. Далі здійснюється спостереження за працездатністю і зйомка досліджуваного обладнання разом із створеною мережею. Це необхідно для того, щоб виявити - чи відповідає техніка та її елементи геометричним параметрам. Після того, як контроль виконаний, складається геодезична документація і розробляються схеми.

Для того щоб виміри були виконані точно і якісно необхідно проводити їх відповідним обладнанням. Також чимало залежить і від кваліфікації фахівців, що виконують геодезичну перевірку. Щоб отримати правильні результати, зверніться в компанію «Гільдія Інжиніринг». Тут вам виконають вивірку технологічного обладнання як на етапі установки, так і при проведенні ремонтних і демонтажних робіт з пристроями. Також буде проаналізовано фундамент під дане обладнання на предмет його правильності, міцності і геометричного відповідності.

Геодезія є супровідником монтажу і демонтажу обладнання на об'єктах промислової діяльності. І не варто недооцінювати геодезичні дослідження, так як непрофесійне проведення вивірки технологічного обладнання може надалі позначитися на роботі промислового процесу. Виконавча геодезична зйомка дозволяє проконтролювати якість роботи, а також стану обладнання. Така зйомка дозволяє вчасно виявити всі деформації, а також прийняти всі необхідні заходи по їх запобіганню.

Під час здійснення топографо-геодезичної вивірки проводяться наступні процеси:

  • роботи по створенню і контролю опорної геодезичної мережі;
  • роботи, спрямовані на контроль за якістю роботи технологічного обладнання. Проводиться контроль відповідності геометричних параметрів обладнання, а також окремих його елементів;
  • камеральні роботи, які проводяться на основі отриманих даних у ході проведення вимірювань. До таких робіт належить складання і ведення виконавчої документації.

Геодезисти компанії "Гільдія Інжиніринг" при проведенні топографо-геодезичної вивірки технологічного обладнання використовують спеціалізоване обладнання, яке дозволяє отримати максимально точні дані за короткі строки.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення