Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Візуалізація і оцінка параметрів NDVI за допомогою дронів і безпілотників

Безпілотні літальні апарати в сільському господарстві, на сьогоднішній день, використовують повсюдно для ефективного та економного рішення абсолютно різних завдань. Застосування дронів вимагає і методика точного землеробства. Цілі переслідуються різні: контроль за земельними угіддями і рівномірністю сходів, складання достовірних карт полів, обмір посівних площ, відлякування птахів і навіть захист від крадіжки. Інноваційні апарати, обладнані інфрачервоними камерами, шляхом аерозйомки дозволяють своєчасно виявити проблемні ділянки з хворими рослинами і раціонально вносити підживлення і хімпрепарати. Дозволяють це відмінна візуалізація і оцінка параметрів NDVI за допомогою дронів і безпілотників − аграрії отримують знімки високого розширення і можуть правильно вирішити виниклі проблеми.

Візуалізація і оцінка параметрів NDVI з допомогою дронов і безпілотників

Як використовують безпілотники?

Будь-який дрон заздалегідь програмується: задається режим зйомки, швидкість, висота і час польоту, його траєкторія. Величезна перевага цього інноваційного обладнання − воно не вимагає особливих умов, здатне здійснювати польоти в будь-яку погоду і пору року, і досліджувати величезні площі угідь. Таким чином, відстежувати стан полів, планувати посіви, прогнозувати врожайність і запобігати його зниженню можна не виходячи з офісу.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Важливо що безпілотне обладнання цілком може здійснювати регулярні польоти над угіддями і вчасно просигналізує про можливу загибель врожаю. Інфрачервоні зображення добре розпізнають уражені хворобою інфекції: у хворих рослин знижений зелений пігмент із-за зміни хлорофілу, що добре буде видно на знімках. Також обладнання використовують при:

  • точковому обприскуванні полів хімікатами проти шкідників;
  • розрахунку вегетаційних індексів;
  • плануванні внесення добрив;
  • поливу полів;
  • розрахунку насіннєвого матеріалу;
  • відстеженні стану полів.

Застосовуючи дрон, можна протягом короткого часу отримати високоточну і абсолютно достовірну візуальну інформацію про стан масштабних посівних площ. При цьому не потрібні великі трудовитрати і вкладення. Не випадково, використання безпілотників, багато фермерів, називають проривом в аграрній справі, що дозволяє в рази знизити витрати на виробництво.

Оцінка стану рослинних покривів

Однією з найбільш затребуваних послуг вважаються складання карт врожайності і карт стану рослинних покривів. Замовивши таку послугу, аграрій може точно визначити розмір угідь, дізнатися про вміст азоту в землі, вологу, заболочення, отримати карту рельєфу, уточнити межі та площі територій, де проводилися сільськогосподарські роботи. Багато фермерів відзначають, що контроль за посівами і сходами культур з використанням дронів, дозволяє оперативно визначити якість сходів і їх подальшого розвитку протягом вегетаційного періоду.

Далі прораховується нормалізований вегетаційний індекс − NDVI (розраховується за знімків різного просторового дозволу) та визначаються ті ділянки, де необхідні підгодівлі: такий підхід дозволяє скоротити кількість добрив, і відповідно, витрати. На значення NDVI дуже впливає стан рослинності, колір грунту, а також кут нахилу поверхні.

Підсумкова інформація у вигляді знімків і документів дозволяє аграріям отримати точні, деталізовані дані про здоров'я і стан своїх посівів.

Послуги від ТОВ «Гільдія Інжиніринг»

Компанія ТОВ «Гільдія Інжиніринг» гарантує: візуалізація та оцінка параметрів NDVI за допомогою дронів і безпілотників, а також інші послуги, буде здійснено швидко і якісно. Всі роботи можуть бути виконані в комплексі або окремо. Ми гарантуємо точне планування с/г заходів, виявлення недосівів, виконання оцінки посівних робіт, складання цифрових ортофотопланів, векторних карт, раціональне внесення добрив і підвищення якості і обсягу врожаю.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення