Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча зйомка

Геодезія – це сучасна наука, яка знайшла своє широке застосування не лише в сфері будівництва, але й під час розподілу землі та проектування. Без даних, які засвідчують та підтверджують спеціалісти з геодезії, державні установи не можуть надати вашій будівлі або іншій споруді реєстраційного номеру та акту про власність.

Виконавча зйомка

Отож, геодезичні роботи – незамінні і потрібні усім. Виконавча зйомка – це один з основних напрямів геодезичних робіт. Постійний процес будівництва нових помешкань, розширення зони міста, переселення громадян за межі міста сприяє не завжди правильному і точному поділу території, порушенню умов власності, що може стати приводом до судового позиву.

Виконавча зйомка – це перевірка заявлених у реєстрі розмірів земельної ділянки, що застосовується від час будівництва споруд, а також геодезичні роботи, які проводяться під час проектування та проведення монтажних робіт при будівництві.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Як проводиться виконавча зйомка

Якщо ви вирішили перевірити, чи не порушив ваш сусід кордони між вашими ділянками, або плануєте нову побудову і бажаєте впевнитись, що все робите згідно реєстру – ви повинні викликати бригаду спеціалістів с геодезії. Вам потрібно підготувати документи, що засвідчують вашу власність, а також реєстраційний номер.

Виконавча зйомка, як частина геодезичних робіт, потрібна для того, щоб перевірити здійснений поділ землі, виявити порушення, проконтролювати подальше забудовування. Важливо пам’ятати, що виконавча зйомка може проводитись на усіх етапах проведення будівельно-монтажних робіт.

Проведення виконавчої зйомки

Під час першого етапу спеціалісти з геодезичних робіт повинні детально оглянути план побудови, перевірити документи власності та державну реєстрацію. Варто зауважити, що геодезисти також можуть скласти план вашого дому, якщо ви ще не встигли його зареєструвати та отримати повний пакет документів на будинок.

Попередня перевірка даних дає змогу оглянути загальний план будівлі та допоміжних конструкцій, ознайомитись с підземними прокладеннями, якщо такі є.

Другий етап може тривати кілька днів. Спеціалісти с геодезії проводять виконавчу зйомку вашої території. Під час цієї роботи застосовуються, як правило, електронні та механічні прилади, що мають змогу виводити ображення на монітор і більш точно вираховувати координати на відстані. На попередньому плані ділянки геодезисти відмічають основні та побічні конструкції, заміряють відстані між ними, аналізують розташування сусідніх ділянок і їх співвідношення з територією замовника. В разі виникнення порушень, замовник має право на законних підставах вимагати повернення своєї частини території.

Третій і останній етап – це загалом документальна робота. По проведенню виконавчої зйомки, геодезисти складають кінцевий план побудови, надають замовнику остаточні виміри і данні, повідомляють про порушення, якщо такі є. Виконавча зйомка допомагає повноцінно проаналізувати територію, підготовити її до забудови, звірити з зареєстрованими сусідніми ділянками та запобігти виникненню ускладнень уже в процесі будівництва.

Варто зауважити, що після попереднього обговорення, спеціалісти с геодезичних робіт можуть провести виконавчу зйомку не лише земельної ділянки та побудови на ній, а й виконавчу зйомку вашого газопроводу, електромережі, усіх додаткових споруджень, аби ви мали повну картину своєї території и могли в майбутньому проектувати нові побудови та ремонтувати старі без страху посягнути на чужі володіння.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення