Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіровка земельної ділянки

Історія кожного будівництва завжди розпочинається з дослідження конкретної земельної ділянки. Звичайно, що іноді можливо використовувати землю певний час, не оформлюючи всю необхідну документацію. Але, щоб володіти нею повністю на законних підставах, треба вступити у володіння ділянкою землі зібравши всі матеріали. Щоб оформити документи згідно з нормами й законом, необхідно провести велику роботу: певні юридичні врегулювання, що перетинаються з проведенням комплексних геодезичних вишукувань. В тому числі, необхідно своєчасне проведення такого дослідження, як викопіровка земельної ділянки, що надасть можливість отримати необхідну технічну документацію.

Викопіровка земельної ділянки

Викопіровка земельної ділянки вважається серед досвідчених будівельників однією з найважливіших послуг, без замовлення якої практично неможливо отримати дозвіл на початок будь-якого будівництва й підключення інженерних та комунікаційних ліній. Викопіровка земельної ділянки − це не що інше, як план місцевості, який копіює топографічний план території, де розташована земельна ділянка, що вас цікавить.

Призначення викопіровки земельної ділянки

Основною задачею цього важливого дослідження вважається виведення цілей зведення певного об'єкту, а також прокладання комунікацій − викопіювання надає точні дані про положення вподобаної ділянки. Також, викопіровка земельної ділянки необхідна для грамотного оформлення землевпорядної документації, а також при необхідності вступити в права володіння ділянкою землі, що довгий час знаходилась в комунальній власності.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

В чому відмінність викопіровки ділянки від топоплану?

Велика кількість забудовників-початківців вважають, що складання топографічно-геодезичного плану и викопіровка земельної ділянки − це одне й те саме. Дійсно, ці дослідження схожі, та мають одну велику відмінність: план складається на велику територію, а викопіювання відноситься до конкретної, локальної ділянки.

Викопіювання земельної ділянки з топоплану містить великий набір відомостей, що в сукупності мають передавати всі характеристики про вибрану ділянку. Адже, саме так в повній мірі розкриваються усі технічні і географічні властивості місцевості. До них відносяться:

  • як розташована ділянка у відношенні до прилеглих;
  • параметри досліджуваної ділянки;
  • точне місце проходження всіх комунікацій (підземних і наземних);
  • чи є на території ділянки або біля неї водойми.

Стандартний пакет документів не потребує додаткових довідок: вам необхідно мати лише документи, що підтверджують право на ділянку, на якій необхідно провести дослідження. Щоб виконати геодезичні дослідження будь-якої складності, зверніться до спеціалістів фірми ООО «Гільдія Инжиніринг» − ми гарантуємо якість й швидкість виконання всіх робіт.

У чому перевага ООО «Гільдія Инжиніринг» перед відповідними державними структурами?

Багато власників земельних ділянок вважають, що економніше замовити геодезичні  послуги в держструктурах. Але, якщо підходити до цього так, можна значно затягнути час і відповідно, витратити більше коштів. Тому, якщо документ про виконання дослідження необхідно отримати в максимально короткий термін, краще звернутися до спеціалізованої фірми ООО «Гільдія Инжиніринг». Таким чином викопіровка земельної ділянки буде виконана кваліфікованими фахівцями, які володіють необхідними знаннями и мають геодезичне обладнання без затягнення терміну. Також, ми швидко та професійно здійснимо всі види геодезичних робіт, а ви − отримаєте точні відомості щодо земельної ділянки.

Коментарі та запитання:


Андрій
Скажіть будь ласка скільки коштує зробити викопіровку дачної ділянки в садовому товаристві, і скільки часу робиться даний документ?
Гильдия Инжиниринг
Для точного розрахунку напишіть нам кадастровий номер. А також приблизну відстань до точки підключення. По строках до 1 тижня з моменту виїзду на ділянку. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення