Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Викопіювання земельної ділянки

Збирання і упорядковування повного пакета землевпорядної документації, яка дозволить на законних підставах користуватись конкретною земельною ділянкою – це досить великий клопіт. Щоб виконати це, необхідно мати час, сили та певну кількість грошей. Тим більш, що для кожної процедури необхідно замовляти різні послуги для складання точних документів.

Викопіювання земельної ділянки

Так, наприклад, для того, щоб обміняти, подарувати, сдати в оренду, продати чи купити ділянку, слід мати достовірний план території − викопіювання земельної ділянки що вважається одним з базових складових такої документації. У цьому важливому документі повинні бути детально викладені особливості рель’єфу, технічний характер і властивості земельної ділянки. Фірма за відмінною репутацією ООО «Гільдія Інжиніринг» має необхідну спеціальну техніку и кваліфікованих фахівців, тому всі геологічні і геодезичні роботи будуть виконані якісно, і в необхідний термін.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

На що звертають увагу при виконанні викопіювання земельної ділянки?

Коли виконується викопіювання земельної ділянки фахівці звертають увагу на технічний и географічний характер місцевості, що досліджується. Також, велике значення має як розташована земельна ділянка відносно інших ділянок, які є навколо неї. Обов’язково відзначаються в документі водойми та річки, які розташовані біля ділянки. Для точності плану позначаються всі об’єкти, що є на території, у тому числі каналізаційні, водопровідні лінії та інші наявні підземні комунікації.

Не дивлячись на те, що викопіювання земельної ділянки не вважається дозвільним документом, який дає старт будівництву, але без нього неможливо гарантувати капітальність споруди. Не слід ігнорувати ці важливі дослідження. Бо саме внаслідок таких геодезичних вишукувань, проведених на підготовчому етапі, можливо отримати чітку інформацію, яка є основою в питанні допустимості будівництва на конкретній місцевості.

Цілі і задачі викопіювання земельної ділянки

Грамотно провести дослідження, виконати обміри и скласти викопіювання земельної ділянки може лише досвідчений спеціаліст з високою кваліфікацією. Для початку він вивчить архівну документацію, яка складалась його попередниками.

Потрібно мати на увазі, що саме викопіювання земельної ділянки переслідує такі актуальні завдання, як:

  • виконання робіт з проектування конкретної конструкції;
  • аналіз та перевірка того, чи можливо задумане будівництво на земельній ділянці;
  • дослідження, результатом яких будуть висновки про можливості розвитку сільськогосподарського спрямування;
  • отримання інформації про ділянку.

Зазвичай, викопіювання земельної ділянки виходить з отриманого в результаті геодезичних досліджень топоплану місцевості. Саме з цього загального документа території великого масштабу, виконаного в графіці, фахівці отримують викопіювання. Це та частинка плану, яка відноситься до вашої земельної ділянки. Ці дослідження виконується різними шляхами: або викопіювання проводять муніципальні служби, а в цей час втрачаєте час і переплачуєте гроші. Або ви не виходячи з дому звертаєтесь в нашу компанію ООО «Гільдія Інжиніринг». Для цього достатньо лише подзвонити по вказаним на офіційному сайті номерам телефонів. Такий варіант − це гарантія того, що ви отримаєте незастарілу архівну, а свіжу інформацію про земельну ділянку. Наші кваліфіковані фахівці за короткий час професійно проведуть всі необхідні геодезичні процедури й вишукування, й отримують найточніші дані. Такий підхід − це впевненість у тому, що ви не тільки збережете дорогоцінний час, а ще й гроші.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення