Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання Чернігівська область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Чернігівобленерго таких районів як Ріпкинський район, Коропський район, Щорський район, Калинівський район,  Козелеций район, Ічнянський район, Носівський район, Чернігівський район, Новгород-Сіверський район, Городнянський район, Талалаївський район, Бобровицький район, Ніжинський район, Варвинський район, Менський район, Срібнянський район, Борзнянський район, Семенівський район, Корюківський район, Бахмацький район, Сосницький район, Куликівський район Чернігівської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок і за ціною 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку 1500 грн.

Точність і об'єктивність важливі в будь-якій справі. Але особливий сенс ці параметри знаходять тоді, коли мова заходить про будівельний процес і будь-яких операціях із земельними ділянками. Адже саме від точності і правильності проведених процедур та отриманих даних залежить подальша робота будівельників, надійність і довговічність майбутньої конструкції в цілому.

Викопіювання Чернігівська область

Саме тому кожна процедура, кожен геодезичний процес повинен проводитися тільки кваліфікованими фахівцями з великим досвідом і знаннями цієї сфери і специфіки тієї чи іншої роботи. Також увагу потрібно приділити і тому обладнанню, яким і проводяться польові роботи і результати обробляються. Тільки так може бути досягнута бажана точність. Від компанії Гільдія Інжиніринг ви отримаєте тільки об'єктивні і правильні результати, будь-яке дослідження яке вам потрібно. Особливу увагу фахівці приділяють офіційними документами, які подаються в ті чи інші державні органи або установи для отримання дозволу на певну діяльність на ділянці.

Крім архітектурних та землевпорядних установ, є ще й ряд інших. Одним із них виступає РЕМ та обленерго. Звернення до них необхідно, якщо на вашій ділянці не підведена електрика або необхідно підключити нову будову. Для того, щоб підключитися до  Чернігівобленерго будь-якому жителеві Чернігівської області не обійтися без викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000, яке може бути розроблене співробітниками нашої компанії. У цьому документі, який є зменшеною копією топографічного плану, повинна бути дотримана абсолютна точність. Всі елементи повинні відповідати таким же елементам топоплана. Тільки тоді представники РЕМ зможуть правильно та без проблем провести підключення вашої ділянки до електромереж.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Точність важлива і для такого документа як ситуаційний план території. Як і викопіювання, ситуаційний план складається на підставі топографічних відомостей. А вони, в свою чергу, виходять в ході топографічної зйомки. Якщо не так давно на вашій ділянці вже проводилася така зйомка, надайте нам матеріали, і ми розробимо на їх підставі план. Але якщо після зйомки пройшло багато часу - кілька років, або вона взагалі не проводилася, тоді скористайтеся нашими послугами і для проведення цього процесу. Тим більше, що так ситуаційний план буде точніше, а значить, і подальші ваші дії будуть правильніше.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення