Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання Донецька область

Компанія Гільдія Інжиніринг швидко і якісно  виконає викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000, а також ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок по Донецькій області для Донецькобленерго і РЕМ, а так само зробимо викопіювання для подключеня до електромережі Мар'їнського району, Ясинуватського району, Амвросіївського району, Володарського району,  Новоазовського району, Краснолиманського району, Тельманівського району, Старобышевского району, Шахтарського району, Добропільського району, Костянтинівського району, Прешотравневого району, Атремівського району, Слов'янського району, Волноваського району, Червоноармійського району, Великоновосілківського району, Олександрівського району по стоимости 800 грн. При необходимости выезда специалиста на участок 1500 грн.

ИВикопіювання Донецька область

Якщо ваша земельна ділянка знаходиться в одному з населених пунктів Донецької області, а вам необхідно підвести до нього електроенергію, то для цього потрібно звертатися в районну електромережу. Підключатися ви будете до мереж Донецькобленерго. І для цієї процедури вам знадобитися такі документи, як ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання. Зробити його вам допоможе компанія Гільдія Інжиніринг. Будь-яка ділянка в кожному населеному пункті Донецької області може бути досліджена нашими фахівцями. Для цього у нас є вся необхідна професійна апаратура та комп'ютерні програми, які допоможуть провести точні польові вишукування і правильно їх обробити.

За підсумком робіт ви отримаєте актуальне викопіювання   топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000, а також ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок по Донецькій області для Донецькобленерго і РЕМ. Ці показники в поєднанні з високою кваліфікацією наших співробітників, які працюють у сфері надання геодезичних послуг, дозволили нам стати авторитетною компанією, чию роботу знають і в Донецькобленерго. Ми враховуємо всі їх вимоги при виконанні своїх обов'язків. Тому з погодженням документів у вас не буде жодних проблем, а процес підключення піде без затримок, які б могли виникнути з інженерного боку.

Викопіювання для підключення до електромереж має бути виконане в масштабі 1:2000. Взагалі, викопіювання проводиться для різних цілей, не лише для надання в РЕМ. В такому випадку масштаб може бути дещо іншим, наприклад, більш - 1:500. Однак вимогою обленерго є саме 1:2000. Такий масштаб вважається найбільш оптимальним та прийнятним для проведення робіт з підключення до електромереж.

Ще однією поширеною послугою, яку ми надаємо, є послуга по складанню ситуаційного плану. Він виступає компонентом технічної документації на проектування. Ситуаційний  план, як і викопіювання, не може бути складений без попереднього проведення топографічної зйомки. На даному графічному документі повинно бути зазначено не тільки розташування ділянки і всі, навіть найдрібніші, об'єкти нерухомості, але також і взаємозв'язок цієї ділянки з іншими об'єктами - дорогами, комунікаційними лініями. Графічна складова обов'язково повинна бути доповнена текстовою. Остання дає докладні роз'яснення з приводу всього зображеного в плані.

Щоб копія та ситуаційний план були складені правильно і точно, довірте їх розробку нашим фахівцям. Вони складуть ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання якісно та оперативно.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення