Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографічного плану для РЕМ і Прикарпаттяобленерго для підключення до елетромережі в Івано-Франківській області

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Прикарпаттяобленерго таких районів як Снятинський район, Богородчанський район, Косівський район, Долинський район, Калуський район, Галицький район, Рогатинський район, Тисменицький район, Коломийський район, Верховинський район, Коломийський район, Надвірнянський район, Городенківський район, Рожнятівський район, Тлумацький район Івано-Франківської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок і за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Викопіювання з топографічного плану для РЕМ

Будь-якого масштабу будівництво не обходиться без втручання геодезії, науки, яка знайшла широке застосування в даній виробничій галузі. Вона має досить багато напрямків, кожен з яких проводиться на певному етапі будівельного процесу, а без деяких навіть неможливо отримання дозволу на створення проекту і проведення будівництва об'єкта. Будівельний процес включає в себе підключення до інженерних мереж (наприклад, каналізації, електрики, газопроводу і т. д). І для проведення такого роду робіт також необхідно мати відповідні дозволи.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Для того, щоб підключити електрику до об'єкта в Івано-Франківську, вам необхідно буде надати фахівцям електричних мереж наступну документацію:

  • викопіювання з топографічного плану в масштабі 1:2000 для РЕМ і Прикарпаттяобленерго з визначенням місця розміщення електроустановок;
  • ситуаційний план земельної ділянки.

Підготувати ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання вам допоможе компанія "Гільдія Інжиніринг". У нас працюють кваліфіковані фахівці, що володіють спеціальними навичками і знаннями, які виконають роботу якісно і оперативно. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте грамотно складену документацію в обумовлені терміни.

Викопіювання являє собою певний фрагмент топографічного плану. На ній повинні бути відображені такі важливі елементи, як місце підключення і місце врізки. Місцем підключення називається те місце, де буде проводитися встановлення лічильника. Місце врізки - це стовп або ж трансформаторна підстанція до якої буде здійснюватися підключення до електроенергії. На жаль, найчастіше топографічні плани не відображаються такі елементи, як лінії низької напруги та трансформаторні підстанції, які також повинні бути на выкопировке. В такому разі, наші геодезисти здійснюють виїзд на місцевість, яку необхідно дослідити. Всі вимірювання ми проводимо з допомогою спеціального обладнання, яке допомагає за максимально короткі строки отримати дані з точністю до міліметра.

Бувають такі випадки, коли лінії електропередач не проходять повз території. Тоді потрібно здійснювати роботи передбачають її будівництво від місця врізки до ділянки. Це вимагає проведення додаткової топографічної зйомки, за яким у подальшому буде проходить лінія електропередач. Такі роботи проводяться для того, щоб не пошкодити вже існуючі комунікації.

Найбільш затребуваною є копія в масштабі 1/2000. Вона зручна тим, що займає не багато місця, і при цьому дуже добре видні позначення і всі елементи, що зображені на ній.

Замовити викопіювання в Івано-Франківську та Івано-Франківської області ви зможете у нас. Завдяки своєму багаторічному досвіду, наші геодезисти виконають ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання якісно і в обумовлений термін.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення