Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з кадастрової карти

З метою уточнення меж земельних ділянок, своїх або сусідніх, виконується такий вид геодезичних робіт як викопіювання з кадастрової карти. Цей вид геодезичних робіт не передбачає виїзду на місцевість та проведення геодезичних вимірювань, однак передбачає проведення камеральної обробки даних та моніторинг офіційних джерел. Інформація надається з офіційних джерел служб геодезії, картографії, землеустрою та кадастру, та є ретельно підібраною під ваші конкретні потреби. Викопіювання з кадастрової карти розробляється на окрему ділянку та її сусідей, або може включати в себе цілі квартали або навіть райони. Масштаб у випадку викопіювання з кадастрової карти не є принциповим, але ми можемо зробити для вас викопіювання у потрібному для вас масштабі.

Викопіювання з кадастрової карти

Для того, щоб отримати інформацію про те, які земельні ділянки вже відведені у власність громадянам України, а які в даний момент є вільними, робиться викопіювання з кадастрової карти, плану. Для чого вам це потрібно знати? Припустимо, у вас виникли проблеми з відведенням земельної ділянки у власність через неможливість вийти на площу, зазначену у державному акті на право використання земельної ділянки. Це може статися через те, що ваші сусіди, з декількох сторін від вас, вже оформили кадастрові номери на свої земельні володіння, і для вас просто не залишилося місця, щоб оформити у власність ділянку, яку ви займаєте за фактом, так щоб площа була правильною. У такому випадку вам необхідне викопіювання з кадастрової карти - план що містить інформацію про занесені в загальну державну базу даних земельних ділянках. На ньому ви зможете побачити загальну картину подій, визначити де для вас є можливість розширити або подовжити свою ділянку, для того щоб в кінцевому підсумку вийти на необхідну площу.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Викопіювання з кадастрової карти передбачає загальний ситуаційний план або карту місцевості, на яку наноситься графічна інформація про земельні ділянки, раніше внесених у державну базу даних. На так званій "підкладці" кадастрової карти може бути або схематична карта місцевості або знімок зі супутників. Зверху на «підкладку» наносяться межі земельних володінь, яким вже присвоєно кадастрові номери. На викопіюванні з кадастрової карти можна побачити крім приватизованих приватними особами земельних ділянок, ще й ділянки, на які накладено сервітути або якісь обмеження у використанні. Також за потреби, на викопіюванні з кадастрової карти зазначаються види цільового призначення земель, та якщо є така інформація у базі, власники земельних ділянок. На викопіюванні можна також зазначити площі окремих земельних ділянок, або підсумкові площі декількох садиб. Для того, щоб розібратися у всьому що нанесено на викопіювання ми зробимо для вас пояснення і підпишемо умовні позначення.

Для того щоб виконати для вас викопіювання з кадастрової карти нам необхідно знати кадастровий номер вашої ділянки, або тої що цікавить вас по сусідству. У разі, якщо ви не володієте такими даними, ми постараємося знайти ділянку за адресою, або хоча б за місцем розташування яких-небудь орієнтирів. Потім нанесемо на схему всі об'єкти приватної і державної власності, інформацію про які внесено в загальну державну базу даних.

В кінцевому підсумку фахівці ТОВ «Гільдія Інжиніринг» нададуть вам викопіювання з кадастрової карти з печатками компанії. Спираючись на отриманий документ ви зможете сміливо відстоювати свої права як у суді, так і приватним чином при суперечках з сусідами. Викопіювання буде для вас вагомим аргументом, протиречити якому буде складно, адже інформація нанесена на креслення є офіційною і надається управлінням землеустрою та кадастру.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення