Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Черкаська область

Компанія Гільдія Інжиніринг швидко і якісно  виконає викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000, а також ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок по Черкаській області для Черкасиобленерго і РЕМ, а так само зробимо викопіювання для подклюения до електромережі в Канівський район, Тальнівський район, Шполянський район, Смілянський район, Кам'янський район, Чигиринський район, Золотоніський район, Монастирищенський район, Христинівський район, Маньківський район, Звенигородський район, Чорнобаївський район, Жашківський район, Лисянський район, Уманський район, Корсунь-Шевченківський район, Драбівський район, Катеринопільський район, Городищенський район,Черкаський район.

Для того щоб підключитися до РЕЗ та Черкасиобленерго необхідно зібрати низку дозвільних та технічних документів. Одним з таких документів є викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:2000, якій передує топографо-геодезична зйомка необхідної території за допомогою спеціалізованого геодезичного обладнання. Дана викопіювання виконується в масштабі 1:2000, який є прийнятним і використовується працівниками РЕМ. В ній зазначено місце, в якому знаходиться електроустановка, а також сам земельну ділянку, до якого буде підводитися електрика. Крім цих двох ключових моментів повинен бути і третій - в выкопировке враховується розташування кожної з комунікаційний мереж, як підземних, так і наземних - телефонія, каналізація, водопровід, газ. Також потрібно враховувати і наявність мостів, залізничних колій, автомагістралей, що проходять через дану територію або розташованих поруч з нею. Особливо це стосується промислових об'єктів. Будь-які об'єкти нерухомості, що знаходяться на ділянці, також фіксуються.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Варто відзначити, що выкопиорвка може вам  знадобитися не тільки для підключення до електромереж, але і для оформлення проектної документації на будівництво. Однак саме підведення електрокомунікацій - це основна мета проведення подібних робіт. В залежності від того, з якою метою вони виконуються, можуть розрізнятися і види выкопировок і ситуаційний план ділянки. В одному випадку може знадобитися загальна, універсальна, на яку наносяться всі елементи земельної ділянки, починаючи від розмірів і розташування і закінчуючи об'єктами нерухомості. Така загальна копія складається  під будь-яке замовлення у всіх випадках, крім тих, коли потрібна  спеціалізована. Вона вимагає індивідуального підходу, може містити тільки ту інформацію, яка необхідна для певних цілей або певного замовника. Саме такий вид найчастіше необхідний для надання в РЕС та обленерго, а саме выкопровка і ситуаційний план ділянки. Варіант викопіювання обговорюється індивідуально з замовником.

Щоб наші інженери-геодезисти змогли приступити до початку робіт по топогеодезичної зйомки та розробці викопіювання, необхідно, щоб у замовника на руках Державний акт на цю земельну ділянку, а також технічний паспорт на нерухомість, розташовану на ділянці. Нам ви надаєте копії цих документів, а також документів, що встановлюють вашу особу - паспорт, ІПН, довіреність (при необхідності).

Всі відносини між замовником послуг та нашою компанією носять договірний характер. Справжність складеного топографо-геодезичного плану та викопіювання з нього засвідчують наші фахівці, які проводили дану роботу. Ми маємо на це право завдяки офіційної діяльності на основі ліцензії та дозвільних сертифікатів. Щоб провести роботу безпечно і точно, в основу нашої діяльності лягли інструкції та нормативні матеріали щодо проведення подібних процесів. А викопіювання  і супутні роботи ми проводимо для будь-якого населеного пункту Черкаської області.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення