Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Вінницька область

Компанія Гільдія Інжиніринг швидко і якісно  виконає викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000, а також ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок по Вінницькій області для Винницаэнерго і РЕМ, а так само зробимо викопіювання для подклюения до електромережі в Літинський район, Барський район, Калинівський район, Тульчинський район, Піщанський район, Бершадський район, Іллінецький район,Гайсинський район, Жмеринський район, Козятинський район, Чечельницький район, Вінницький район, Липовецький район, Тростянецький район, Немирівський район, Теплицький район, Чернівецький район, Мурованокуриловецький район, Шаргородський район, Томашпільський район, Могилів-Подільський район, Ямпільський район, Крижопільський район, Погребищенський район, Хмельницький район, Оратівський район, Тиврівський район.

Інженерно-геодезичні вишукування - це широке поле діяльності. В них виділяються різні напрямки і велику кількість процесів і процедур. Одні роботи застосовуються для промислових і виробничих об'єктів, інші спрямовані на забезпечення будівельного процесу. Але є й універсальні послуги, які проводяться незалежно від цільового призначення об'єкта, його розташування і інших характеристик. Це топографічна зйомка. Результатом топозйомки є топографічний план, для електриків потрібна викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000. Саме цей графічний документ лягає в основу матеріалів, пов'язаних з проектуванням.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Іноді бувають випадки, коли топографічний план складений для певної місцевості, а в ході будівельного чи іншого процесу, потрібна графічна складова лише частині території, можна зробити викопіювання з топографо-геодезичного плану. Вона може знадобитися для того, щоб зібрати повний пакет документів для складання проекту та затвердження в архітектурних управліннях. Точність і абсолютна ідентичність топоплану, який є вихідним, - ось головні вимоги, що пред'являються до выкопировке. Це зрозуміло навіть з назви. Даний документ повинен бути саме графічної копією.

Ще один процес, який може вимагати складання викопіювання - це підключення до електричних мереж. Саме з цією метою власники земельних ділянок найчастіше звертаються за допомогою до інженерів-геодезистів з проханням провести роботи по підготовці викопіювання. Для надання  цього документа в РЕЗ необхідно, щоб він був складений у відповідності до норм. Зокрема, регламентується масштабування. Масштаб повинен бути 1:2000. Взагалі, при складанні выкопирок застосовуються досить дрібні масштаби - аж до 1:5000. Але саме 1:2000   дає можливість фахівцям електромереж отримати всю необхідну інформацію про території до оптимальної чіткості і видимості.

Викопіювання з топографо-геодезичних планів можуть бути двох видів - загальні та спеціалізовані. Загальні носять універсальний характер з-за того, що саме на них наноситься абсолютно вся інформація, що стосується певної ділянки, аж до самих дрібних деталей. На спеціалізованих відомостей набагато менше, вони складаються з конкретно заданої метою, і саме виходячи з цих цілей і проводиться викопіювання. Для підключення до електромереж краще використовувати спеціалізовані викопіювання з повною і точною інформацією, необхідною для правильного підведення електрики на ділянку.  

Наша компанія, що здійснює свою діяльність і в Вінницької області, складе вам викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000, а так само у вартість входить виготовлення ситуаційного плану ділянки з розміщенням електроустановок, яка задовольнить всі запити Винницаэнерго. З нашою допомогою ви отримаєте максимально точний документ, що повністю збігається з вихідним топографо-геодезичним планом. Маючи на руках таку викопіювання, ви легко уладите всі питання, пов'язані з документацією і проведете електрика в найшвидші терміни.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення