Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Житомирська область

Компанія Гільдія Інжиніринг швидко і якісно  виконає викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000, а також ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок по Житомирській області для Житомиробленерго і РЕМ, а так само зробимо викопіювання для подклюения до електромережі в Коростенський район, Олевський район, Чуднівський район, Житомирський район, Овруцький район, Новоград-Волинський район, Ємільчинський район, Червоноармейски район, Народицький район, Володарсько-Волинський район, Малинський район, Ружинський район, Брусилівський район, Романівський район, Любарський район, Радомишльський район, Любарський район, Бердичівський район, Лугинський район, Баранівський район, Андрушівський район, Коростишівський район, Попелянский район.

Вимоги до підключення до електромереж:

  • надати ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі не більше 1: 5000 з зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
  • надати викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 і ситуаційного плану в масштабі 1: 500 з прив'язкою до твердих контурів (існуючих будівель, огорож, опор та ін).

Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання ви отримаєте у Житомирської області від 1500 грн.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Инженерно-геологические изыскания. Инженерные изыскания под строительство

Топографічний план являє собою графічний документ, який складається за результатами топографічної зйомки земельної ділянки. У свою чергу топографічна зйомка - це геодезичний спосіб вивчення території за допомогою спеціального професійного обладнання. Без подібної процедури неможливо провести ні однієї роботи на ділянці, це обов'язковий елемент всіх геодезичних робіт. Для топографічного плану велику роль відіграє масштаб, в якому він виконується. Це може бути або крупний або дрібний масштаб, його діапазон коливається між 1:100 і 1:2000 і дрібніше. Така широта можливостей дозволяє підібрати найоптимальніший розмір, який зможе передати всі деталі й особливості території. Топографічні плани лягають в основу проектів будівництва та генеральних планів. Для зручності подальшого їх використання, топопланы сьогодні складаються як на папері, так і в електронному варіанті. При цьому застосовуються спеціальні комп'ютерні програми.

Топографічні плани можуть диференціюватися в залежності від цілей і призначення. Так, основні плани, що становлять левову частку всіх подібних графічних матеріалів, можуть складатися для об'єктів незалежно від сфери діяльності. Відомості, які включаються в загальний топоплан, носять універсальний характер і передають найбільш повну картину про ділянці. Що стосується спеціалізованих планів, що відносяться до другої групи, то вони створюються в рідкісних випадках під конкретну територію в конкретній галузі.

У деяких випадках для оформлення додаткової документації на земельну ділянку або для отримання дозволів на виконання тих чи інших дій по будівництву, власнику може знадобитися викопіювання з топографо-геодезичного плану Житомирська обл. Викопіювання є офіційним документом, так званої довідкою, тільки має графічний характер. На викопіювання завдано той самий ділянку, на якому проводилася топографічна зйомка, і складався топоплан, але тільки розміри цього плану набагато менше. Викопіювання не повинна містити навіть мінімальних розбіжностей з оригінальним топографічним планом. Маленький формат передбачає і дуже дрібний масштаб - це 1:2000, 1:5000. Останній масштаб не такий популярний. Найпоширеніший і оптимальний для сприйняття - це 1:2000. Саме в ньому складена велика частина выкопировок. Цілі, для яких береться викопіювання, також різні. Але в більшості випадків вона необхідна саме для подачі в РЕЗ для підведення електрики до ділянки, так само необхідний ситуаційний план земельної ділянки Житомир з визначенням місця розміщення електроустановок.

У складанні викопіювання вам допоможуть фахівці нашої компанії, причому ситуаційний план м 1:500 буде безкоштовно, причому викопіювання з топографо-геодезичного плану буде за низькою ціною від 1500 грн. Ми розробимо точний документ по всім нормам і вимогам для надання в Житомиробленерго. За подібною послугою до нас може звернутися будь-який житель або підприємство Житомирської області. Точність викопіювання, складеної нашою компанією дозволить вам успішно і без зволікань і проблем підключити свою земельну ділянку до електричних мереж.

Якісний ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання вы зможете отримати, звернувшись до компанії "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Андрій!
Добрий день!
Підкажіть яка вартість лише топозйомки в с. Зарічанах, Житомирський район, ділянки на 20 сотих. Дякую
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, вартість топографічного знімання в М 1:500 орієнтовно складає 4000грн. Для точного розрахунку від вас потрібна інформація: кадастровий номер і номер мобільного для зв'язку з геодезистом.

Maryann
Доброго дня. Яка вартість повного компексу послуг із підключення до електромережі Житомирський р-н? термін виконання? Підключення до опори (прогнозна точка приєднання). Дякую
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Орієнтовна вартість складає 3500 грн. Фахівці проведуть топографічну зйомку, камеральні дослідження (оформлення креслень, планів і схем). По закінченню робіт Ви отримаєте ситуаційний план із зазначеним місця розташування електроустановки і викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 з зазначеним місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання

Дима
Доброго дня! Мені потрібно зробити повний компекс послуг із підключення до електромережі в м. Житомирі. Яка вартість послуг та термін виконання?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Дмитро! Орієнтовна вартість повного компексу послуг із підключення до електромережі в м. Житомирі складає 3500 грн. Термін виконання робіт - 5 днів. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення