Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану для РЕЗ та Луганськобленерго для підключення елетромережі Луганська область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Луганськобленерго таких районів як Новопсковский район, Краснодонський район, Лутугинський район, Перевальський район, Белоукраинский район, Попаснянський район, Троїцький район, Сватівський район, Біловодський район, Свердловський район, Новоайдарський район, Кремінський район, Слов'яносербський район, Марківський район, Станично-Луганський район, Міловський район Луганської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок і за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану для РЕЗ та Луганськобленерго для підключення елетромережі Луганська область

Інженерно-геодезичні вишукування проводяться для різних цілей і на різних об'єктах. Вони мають цілий ряд напрямків і процесів, кожен з яких має своє призначення. Проведення одних актуально для промислових і виробничих об'єктів, інші спрямовані на супровід будівельного процесу. Але є й такі, проведення яких актуально як для одних, так і для інших. До таких геодезичних робіт належить топографічна зйомка.

Топозйомка проводитися для подальшого складання топографічного плану. Вона може бути різних масштабів, в залежності від необхідного відображення об'єкта, який досліджують. Топографічний план являє собою масштабний проект, який може бути як універсальний, так і спеціалізований. Вони застосовуються у різних галузях діяльності, містять в собі багато інформації. Спеціалізовані топографічні плани найчастіше складаються для певного об'єкта або місцевості під індивідуальне замовлення. Наша компанія "Гільдія Інжиніринг" надає проведення викопіювання.

Викопіювання - це копія знята з топографічного плану масштабу 1/500 і 1/2000. Вона являє собою документ, який необхідний:

  • при проектуванні будівлі або споруди для оформлення технічного завдання;
  • при проведенні електрики до об'єкту для отримання умов технічного характеру;
  • для забезпечення містобудівних умов під проведення будівництва будівлі або споруди.

Найчастіше ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання проводиться для підключення до електричних мереж. Такий документ надається в РЕМ, при цьому він повинен бути оформлений у відповідності з усіма нормами і вимогами. Викопіювання складається в дрібних масштабах. Найчастіше використовується масштаб 1/2000. Він дозволяє фахівцям електромереж отримати всю необхідну інформацію про територію та об'єкт.

Викопіювання, отримана із топографічного плану, також буває універсальним та спеціалізованим. Універсальне викопіювання несе в собі загальну інформацію про територію до найдрібніших подробиць. Спеціалізоване викопіювання створюється для певної мети, тому несе в собі лише найнеобхіднішу інформацію.

Якщо вам потрібне викопіювання для надання в РЕМ, то тоді робиться спеціалізована, яка дасть максимум інформації фахівцям електричних мереж про данну ділянку, необхідної для правильного здійснення робіт щодо підведення електрики.

Якщо вам потрібне викопіювання з топографо-геодезичного плану в Луганську, звертайтеся в нашу компанію. Наші фахівці створять грамотно цей документ, який буде відповідати усім нормам і вимогам. Створити викопіювання для РЕМ в Луганську і по всій області якісно і оперативно наші співробітники зможуть завдяки своєму багаторічному досвіду і професіоналізму. Замовити викопіювання в Луганську і ситуаційний план з місця розміщення електроустановок ви зможете зв'язавшись з нашим консультантом за телефоном, вказаним на сайті.

Скориставшись нашими послугами, ви отримаєте в стислі терміни якісні ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання.

 

Коментарі та запитання:


володимир, 063-261-86-61
потрібно Ситуаційний план та  викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі
1:2000 із зазначенням місця розташування об’єкта (об’єктів) для підключення до Київенерго. Обєєкт - садовий будинок садові участки Осокорки (метро Славутич). Питання:
1. скільки часу займе отримання данної документації???
2. вартість данної послуги???
3. скільки часу будуть дійсні дані документи???
Дякую. Чекаю відповідь.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Володимире! Орієнтовна вартість ситуаційного плану та  викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об’єкта (об’єктів) для підключення до Київенерго складає 3000 грн, тривалість робіт 3-4 дні. Документи дійсні протягом 1 року.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення