Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ і Львівобленерго для підключення елетромережі Львівська область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Львівобленерго таких районів як Золочівський район, Самбірський район, Радехівський район, Жовківський район, Пустомитівський район, Жидачівський район, Перемишлянський район, Турківський район, Миколаївський район, Стрийський район, Городоцький район, Яворівський район, Сокальський район, Мостиський район, Буський район, Старосамбірський район, Кам'янка-Бузький район, Бродівський район, Сколівський район, Дрогобицький район Львівської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок і за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Будівельний процес так чи інакше пов'язаний з геодезичними вимірами, які є його незамінним супровідником, а також підготовкою ділянки до проведення будівельних робіт. Геодезія має ряд різних напрямків, кожен з яких відповідає за певний етап зведення будівлі або споруди.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" надає широкий спектр геодезичних послуг, які будуть виконані якісно і в строк. Серед всього переліку робіт, які виконують наші кваліфіковані геодезисти, найбільш затребувана - топографічна зйомка, яку вони виконують на ділянках і об'єктах різних розмірів та цільового призначення. Топозйомка проводиться в різних масштабах, але найчастіше застосовується масштаб 1/500 або 1/2000. Вони є найбільш затребуваними. За даними, отриманими в ході проведення зйомки ділянки, складається топографічний план в графічному чи електронному варіанті. Він являє собою великомасштабне креслення, що містить в собі всю детальну інформацію про досліджуваний об'єкт або місцевість. Такі плани можуть знадобитися для різних цілей, тому вони можуть бути як універсальні, так і спеціалізовані. Відрізняються вони тим, що універсальні створюються для широкого вжитку і призначення, на відміну від спеціалізованих, які складаються під індивідуальне замовлення і містять у собі інформацію про конкретний об'єкт або дільницю.

Топографо-геодезичний план відіграє важливу роль при проведенні таких документів, як ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання, а якщо бути точніше, то є їх основою. Цю послугу наша компанія також пропонує у Львові та по всій Львівській області. Викопіювання - це документ, який є копією топографічного плану. На ній у зменшеному вигляді відображена певна ділянка. Для викопіювання найкращим варіантом є масштаб 1/2000. Він найбільш затребуваний так, як він не дуже великий, він не займає багато місця, але і досить великий, щоб розгледіти на ньому усю необхідну інформацію про об'єкт, а також всі позначення. Тому цей масштаб став найпопулярнішим серед інших масштабів.

LЛьвівська область

Викопіювання - це документ, який необхідний для надання фахівцям електричних мереж для вирішення і підведення електрики до об'єкта, а також для оформлення дозвільних документів на підготовчому етапі проведення будівельного процесу. Компанія "Гільдія Інжиніринг" пропонує таку послугу у Львові, як складання ситуаційного плану з визначенням місця розміщення електроустановок, а також проведення викопіювання з топографічного плану у Львові в масштабі 1:2000 для РЕМ і Львівобленерго з визначенням місця розміщення електроустановок.

Для того, щоб своїм клієнтам надати якісні ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання, наші геодезисти самі виїжджають на ділянку і за допомогою спеціального обладнання проводять всі необхідні роботи. Фахівці нашої компанії використовують у своїй роботі лише інноваційне технологічне оснащення, яке допомагає отримати максимально точну інформацію і провести вимірювання досить оперативно.

Якщо вам необхідно провести викопіювання з топографічного плану Львівській області для Львівобленерго, звертайтеся в компанію "Гільдія Інжиніринг", яка проведе всі роботи якісно і оперативно.

Коментарі та запитання:


Ірина
Доброго дня! цікавить вартісь викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ і Львівобленерго для підключення елетромережі в смт.Щирець
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня!
Вартісь викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ і Львівобленерго для підключення елетромережі складатиме 3200  грн.
Строк виконання 3-4 дні з моменту виїзду. Від Вас просимо адресу ділянки чи кадастровий номер та контакнтий номер телефону контакту (viber, telegram) який зустріне на місті.

Аліна
Добрий день. Потрібен ситуаційний план для Львівобленерго - для збільшення потужності. Квартира у 3-ох поверховому будинку Залізничний район. Яка вартість?
Гильдия Инжиниринг
Добрий день. 2900 грн.

Володимир
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, вартість робіт по виготовленню викопіювання з топо-геодезичного плану 1:2000 та ситуаційного плану для приєднання до електромереж. Об'єкт розташований у с. Малий Дорошів, Жовківського району.
Гильдия Инжиниринг
Ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000  із  зазначенням  місця розташування  об’єкта  (об’єктів)  Замовника, земельної ділянки Замовника або прогнозної точки приєднання (для об’єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше)
станом на лютий 2021 року ціна 2900 грн.

Олег
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, вартість робіт по виготовленню викопіювання з топо-геодезичного плану 1:2000 та ситуаційного плану для приєднання до електромереж. Об'єкт розташований у с. Суховоля Городоцького району.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Орієнтовна вартість складає 3500 грн.Після виконання робіт Ви отримаєте ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки і викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованной точки приєднання.

Петро
Доброго дня. Мені потрібно ситуаційний план для РЕМ. Мій тел.+380676713***
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Петро! Звяжемося з Вами найближчим часом!

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення