Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану Миколаївська область

Компанія Гільдія Інжиніринг швидко і якісно  виконає викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000, а також ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок по Миколаєву  та області для Миколаївобленерго і РЕМ, а так само зробимо викопіювання для підклюння до електромережі в Снігурівському районі, Березнегуватському районі, Новобузькому районі, Братському районі, Новоодеському районі, Єланецькому районі, Арбузинському районі, Жовтневому районі, Баштанському районі, Казанківському районі, Березанському районі, Миколаївському районі, Врадіївському районі, Очаківському районі, Вознесенському районі, Первомайському районі, Доманівському районі, Веселинівському районі, Кривоозерському районі.

Замовте у нас викопіювання з топографо-геодезичного плану Миколаївська область для Миколаївобленерго, ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Підключення електроенергії до будови або її підведення до земельної ділянки є важливою і відповідальною роботою. Від якісного і сумлінного виконання своїх професійних обов'язків співробітниками РЕМ  і обленерго залежить безпека всіх, хто живе або працює в тому чи іншому приміщенні і на всій території ділянки. При підключенні до електромережі повинні бути враховані всі норми протипожежної безпеки та інші аспекти. Для того щоб виконати все правильно і точно, органу електромереж потрібно надати ряд документів, пов'язаних з ділянкою, яка вимагає підключення. Серед цих документів є основним викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану Миколаївська область

Викопіювання може бути зроблене як з вже наявних планів, так і окремо, спеціально для конкретного замовлення. Але незалежно від цього, у ході розробки викопіювання враховуються такі моменти, як положення ділянки на місцевості, його розміри, а також те місце, де знаходиться установка, яка стане вихідною точкою для підведення електрики. Дуже важливим параметром є і вказівка на викопіюванні всіх комунікацій, які присутні на ділянці. Це важливо для фахівців РЕМ, щоб правильно розрахувати місця встановлення опор, якщо потрібно, і ведення самих ліній електропередач.

Компанія Гільдія Інжиніринг готова провести топографічну зйомку з подальшим складанням топографічного плану, так і викопіювання з нього. Цей документ розроблений з урахуванням норм і інструкцій, і відповідає всім вимогам РЕМ та Миколаївобленерго. Тому ми можемо  виконати дану послугу для будь-якого замовника по всій Миколаївській області.

Крім викопіювання  ми також займаємось складанням ситуаційних планів ділянок. Ситуаційний план представляється у вигляді картки, на яку нанесений малюнок необхідної ділянки в конкретному масштабі та його розташування щодо місцевості. І хоча ситуаційний план не є найголовнішим документом для початку проектування або будівництва, при складанні проекту без нього не обійтися. Особливо коли мова йде про будівельний проект, який передає всі технічні, інженерні складові території та особливості комунікацій. Тому не варто применшувати значення цього документа (тим більше, що він завіряється підписом і печаткою), а довірити і його розробку професіоналам нашої компанії.

Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання складений згідно усіх вимог вам надасть компанія "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Павло
Ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000
Миколаївська обл., Березанський р-н, с. Рибаківка, Квартал П'ятий, будинок 31

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення