Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕЗ та Одесаобленерго для підключення до електромережі Одеська область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Одесаобленерго таких районів як Овідіопольський район, Ширявский район, Миколаївський район, Іванівський район,  Фрунзевский район, Любашівський район, Великомихайлівський район, Кагарлицький район, Красноокнянський район, Болградський район, Тарутинський район, Березовський район, Котовський район, Саратський район, Біляївський район, Комінтернівський район, Савранський район, Білгород-Дністровський район, Кілійський район, Ренійський район, Арцызский район, Ізмаїльський район,  Ананьеский район, Роздільнянський район, Кодимський район, Балтійський район Одеської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розміщення електроустановок і за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Топографічний план - це документ, який найбільш точно передає всі характеристики певної території з точки зору інженерної геодезії. Для того, щоб його скласти, необхідно провести топографічну зйомку ділянки. Вона є основною процедурою геодезії і проводиться із застосуванням електронного обладнання - цифрових тахеометрів. Без топографічного плану неможливо почати жодного серйозного процесу на території. Особливо важливий топоплан на етапі проектування. Адже саме він лягає в основу кожного з матеріалів проектної документації - від генерального плану до креслень окремих елементів.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Одеська область

Але топографічний план є важливим і актуальним не тільки тому, але ще і від того, що на його основі розробляється інший графічний документ, а саме викопіювання з топографо-геодезичного плану. Це так звана копія топоплана. Розрізнятися у них може тільки масштаб. Якщо вихідний документ може бути виконаний як у великому масштабі 1:500, так і в дрібному 1:5000, то викопіювання найчастіше проводиться у співвідношенні 1:2000. Такий масштаб вважається нормативним, особливо коли мова стосується призначення викопіювання. А знадобитися найчастіше вона може при підключенні до електромереж в РЕС та обленерго.

Якщо ви проживаєте в Одеській області і підключатися вам потрібно до Одесаобленерго, то провести роботи з складання викопіювання зможе компанія Гільдія Інжиніринг. Якщо у вас є на руках вже готовий топоплан, то ми можемо взяти за основу його. А в тому випадку, якщо такого плану ще немає, і на ділянці не проводилися ніякі геодезичні роботи, то ми зможемо виконати і цей етап. Такий варіант є найкращим, адже тільки так ми зможемо гарантувати максимальну точність і правильність плану та викопіювання.

Крім даної послуги, ми при необхідності займаємося розробкою і  такого графічного документа як ситуаційний план ділянки, є плануванням земельної ділянки. Поряд з такими елементами, як об'єкти нерухомості на ділянці і поруч з ним, а також транспортні споруди, на ситуаційний план наносяться всі відомості, що стосуються комунікацій. Це електролінії, системи опалення, газопроводи та водогони, каналізація. Всі технічні моменти, які знадобляться в процесі проектування і будівництва, знаходять відображення в цьому документі. А наша мета - зробити його, як і викопіювання, точною та зрозумілою для подальшої роботи.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення