Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000

для РЕМ та Харківобленерго підключення до електромережі Харківська область

Акція! Викопіювання з топографо-геодезичного плану для підключення до електромережі і РЕМ  і Харківобленерго, таких районів як Чугуївський район, Коломацький район, Нововодолазький район, Вовчанський район,  Харківський район, Балаклійський район, Печенізький район, Куп'янський район, Балаклійський район, Кегичівський район, Близнюківський район, Лозівський район,  Печенізький район, Борівський район, Сахновщинський район, Великобурлуцький район, Дворічанський район, Богодухівський район, Дергачівський район, Зачепилівський район, Валківський район,  Красноградський район, Золочівський район, Ізюмський район,  Краснокутський район, Зміївський район, Барвінківський район,  Первомайський район Харківської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, якому вимагають электирки електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку актуальну ціну уточнюйте.

Топографічну зйомку без перебільшення можна назвати найважливішою і поширеною геодезичної процедурою. За її результатами складається докладний топографічний план, лягає в основу будь-якого проекту будівництва або реконструкції споруд незалежно від цільового призначення. Але в деяких випадках, коли основні роботи виконані, знову можуть знадобитися відомості, які є в топографічному плані. Тим більше що один план може бути розроблений на частину місцевості, а вам потрібен тільки окрема ділянка. В такому випадку можна вдатися до таких документів, як ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання. Даний документ необхідний в таких випадках, як збір технічної документації для розробки проекту та оформлення документів в архітектурному управлінні. Але найпоширеніше його призначення - це збір документів для підключення електрики.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000

Обов'язковими елементами, які повинні бути присутніми в даному документі, є відомості про місцезнаходження самого об'єкта з позначенням точної ділянки, куди буде підключатися електрика. Інший параметр - це місце, де розташована сама установка. Третій елемент, який також має значення - наявність і точне місце проходження інших комунікаційних ліній - газопостачання, каналізація, зв'язок, водопровід. Якщо якість або інформація з топографо-геодезичного плану не відповідає вимогам енергетиків, то складається окремий план, що стосується конкретно цієї ділянки. Причому, такий підхід є найефективнішим навіть якщо топографо-геодезичний план є. Адже проведення свіжої зйомки, з урахуванням  всіх комунікаційних вузлів - це запорука правильного підключення до електромережі.

Викопіювання може бути виконана в досить великому масштабі 1:500. Проте найбільш поширений варіант - це 1:2000. Саме він зручний для використання, особливо представниками електромереж, які будуть здійснювати монтаж і підключення. При цьому найкращим варіантом був би той, коли ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання засновані на спеціалізованому топографічному плані. Саме вони, на відміну від основних, які несуть великий обсяг загальної інформації, містять конкретні відомості, розраховані на конкретного замовника. На підставі викопіювання складається ситуаційний план ділянки, на який наносяться всі електроустановки та прогнозовані точки підключення.

Співробітники нашої компанії проводять топографічну зйомку, складають топографо-геодезичні плани, а також роблять викопіювання в масштабі 1:2000 для РЕМ та Харківобленерго з метою підключення до електромережі в місті Харкові і по всій Харківській області. Ми маємо самим новим професійним обладнанням для проведення зйомки, а також прогресивним програмним забезпеченням для складання плану. Сам план ми передаємо замовнику у двох варіантах - у графічному, а також на цифровому носії. А копія, зроблена нашими фахівцями, відповідає всім запитам і вимогам, які пред'являють до неї представники РЕМ. Висока точність і повна відповідність плану-ісходнику в выкопировке ми гарантуємо.   

Крім високої якості і низької ціни від 2000 грн, вас порадують стислі терміни від 3-х днів і ввічливість персоналу.

Телефонуйте 097-57-246-57 буде раді співпраці.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення