Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000

для РЕМ підключення до електромережі в Києві та Київській області

Акція: повний комплекс топографо-геодезичних робіт для підключення до електромережі і РЕМ таких районів як Баришівський район, Києво-Святошинський район, Кагарлицький район, Рокитнянський район, Васильківський район, Таращанський район, Вишгородський район, Згурівський район, Обухівський район, Богуславський район, Володарський район, Переяслав-Хмельницький район, Фастівський район, Миронівський район, Ставищенський район, Іванківський район, Поліський район, Тетіївський район, Сквирський район, Яготинський район, Броварський район, Макарівський район, Білоцерківський район Київської області, у складі: ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок та викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Зйомка для електриків.

Зверху приклад такої роботи по Київській обл, с. Гусачевка, вул. Лесі Українки, 20 викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 для РЕМ та підключення до районних електромереж Обухівського району земельної ділянки та прогнозованої точки приєднання.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000

При бажанні підключитися до електрики, будь-то новий будинок віддалений від найближчої лінії електропередач ЛЕП на 200 метрів, або старий будиночок, в 10 метрах від якого розташований стовп для його живлення 5 років тому, ви зверніться в районні електромережі. Там вам дадуть перелік документів для підключення у РЕМ, в тому числі викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:2000. Якщо ви у нас на сайті, то звернулися за адресою.

Наші інженери-геодезисти вже завтра зможуть виїхати до вас на ділянку та провести замір, готові документи ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання ви отримаєте через 2 дні!

Компанія "Гільдія Інжиніринг" пропонує виготовити ситуаційний план з визначенням місця розміщення електроустановок і викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 для РЕМ і підключення до електромережі  з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання, в комплекс робіт входить замір ділянки і траси до точки підключення, в результаті ви отримуєте на руки 2 документа: викопіювання з топографо геодезичного плану м 1:2000 і ситуаційний план земельної ділянки з нанесенням прогнозованої точки приєднання.

Для якісного проекту достатньо взяти викопіювання, але в 95% випадків топографічних планів у маленьких селах Київської області не існує, тому потрібно виконувати всі польові геодезичні роботи заново.

Ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання земельної ділянки розробляється на основі топографічної зйомки. Його відмінність полягає в тому, що не відображається рельєф і не так детально показано підземні комунікації.

Викопіювання для підключення до електромереж дасть можливість прорахувати кількість потрібних кабелів і підібрати необхідне обладнання і електроустановку. Викопіювання ситуаційного плану покаже де краще розташувати лічильник.

Замовивши у нас послуги ви залишитеся задоволені як якістю креслень, так і рівнем сервісу. Надаються геодезичні послуги по Київській області

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення