Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000

для РЕМ підключення до електромережі в Києві та Київській області

Акція: повний комплекс топографо-геодезичних робіт для підключення до електромережі і РЕМ таких районів як Баришівський район, Києво-Святошинський район, Кагарлицький район, Рокитнянський район, Васильківський район, Таращанський район, Вишгородський район, Згурівський район, Обухівський район, Богуславський район, Володарський район, Переяслав-Хмельницький район, Фастівський район, Миронівський район, Ставищенський район, Іванківський район, Поліський район, Тетіївський район, Сквирський район, Яготинський район, Броварський район, Макарівський район, Білоцерківський район Київської області, у складі: ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок та викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі.

Зйомка для електриків.

Зверху приклад такої роботи по Київській обл, с. Гусачевка, вул. Лесі Українки, 20 викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 для РЕМ та підключення до районних електромереж Обухівського району земельної ділянки та прогнозованої точки приєднання.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000

При бажанні підключитися до електрики, будь-то новий будинок віддалений від найближчої лінії електропередач ЛЕП на 200 метрів, або старий будиночок, в 10 метрах від якого розташований стовп для його живлення 5 років тому, ви зверніться в районні електромережі. Там вам дадуть перелік документів для підключення у РЕМ, в тому числі викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:2000. Якщо ви у нас на сайті, то звернулися за адресою.

Наші інженери-геодезисти вже завтра зможуть виїхати до вас на ділянку та провести замір, готові документи ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання ви отримаєте через 2 дні!

Компанія "Гільдія Інжиніринг" пропонує виготовити ситуаційний план з визначенням місця розміщення електроустановок і викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 для РЕМ і підключення до електромережі  з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання, в комплекс робіт входить замір ділянки і траси до точки підключення, в результаті ви отримуєте на руки 2 документа: викопіювання з топографо геодезичного плану м 1:2000 і ситуаційний план земельної ділянки з нанесенням прогнозованої точки приєднання.

Для якісного проекту достатньо взяти викопіювання, але в 95% випадків топографічних планів у маленьких селах Київської області не існує, тому потрібно виконувати всі польові геодезичні роботи заново.

Ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання земельної ділянки розробляється на основі топографічної зйомки. Його відмінність полягає в тому, що не відображається рельєф і не так детально показано підземні комунікації.

Викопіювання для підключення до електромереж дасть можливість прорахувати кількість потрібних кабелів і підібрати необхідне обладнання і електроустановку. Викопіювання ситуаційного плану покаже де краще розташувати лічильник.

Замовивши у нас послуги ви залишитеся задоволені як якістю креслень, так і рівнем сервісу. Надаються геодезичні послуги по Київській області

Коментарі та запитання:


Олексій
Добрий день, підкажіть будь ласка, серед інших документів, необхідних для отримання ситуаційного плану із зазначенням розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання, необхідно надати і папери щодо права володіння чи користування земельною ділянкою, яка досліджується.
У нашому випадку ми, як юридична особа, орендуємо лише частину гаражного приміщення у міської ради і, відповідно, таких паперів у нас немає.
Питання полягає у тому, чи можемо ми замовити виконання вищевказаних послуг без документів, які надають право володіння чи користування земельною ділянкою, яка досліджується?

Заздалегідь вдячні. 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олексій! Радимо уточнити цю інформацію у РЕМ.

Микола
Ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки,
Викопіювання з топографо-геодезичного плану в м1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованной точки приєднання.
с. Крушинка 0,15 га
Ціна?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Орієнтовна вартість складає 2400 грн. Ви отримаєте ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки, викопіювання з топографо-геодезичного плану в м1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованной точки приєднання.

Світлана
Цікавить Топо-геодезичний план 1:2000 Киів
Соломенський район
Гильдия Инжиниринг
Ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки,
Викопіювання з топографо-геодезичного плану в м1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованной точки приєднання.
Орієнтовна вартість 2400 грн.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення