Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000

для РЕМ підключення до електромережі в Полтавській області

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  та Полтаваобленерго таких районів як Машівський район, Котелевський район, Семенівський район, Шишацький район,  Пирятинський район, Гадяцький район, Новосанжарський район, Карлівський район, Чутівський район, Лохвицький район, Чорнухинський район, Диканський район, Лубенський район, Полтавський район, Кременчуцький район, Оржицький район, Решетилівський район, Козельщинський район, Гребінківський район, Зіньківський район, Кобеляцький район, Великобагачанський район,  Миргородський район, Глобинський район, Хорольський район Полтаваской області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, якому вимагають электирки електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Одним з найбільш востребоваанным видом робіт Полтавської області,особливо в селах, є геодезія для підключення до электричетву. Звернувшись в Полтаваобленерго і РЕМ (райэлектросети), вам дадуть цілий перелік документів, ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання, які потрібно підготувати, щоб ваш будинок підключити до електромережі. Навіть якщо вам вже підведена електроенергія, поставлені нові стовпи, прокладені высоковольтые кабелю, то все рабно ці документи потрібно буде мати при введенні в експлуатацію,  ідеально робити топографічну зйомку на предроектном етапі, тільки тоді можна оцінити вартість робіт і матеріалів маючи точні розміри ділянки та відстані до точок підключення. Пречень документів  для підключення до силових проводів і кабелів у складі:

  • викопіювання з тографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованою точки приєднання (вартість у нашої компанії такої роботи 2000 гривень).
  • ситуаційний план ділянки із зазначенням місця розташування електроустановки  (ви отримуєте абсолютно безкоштовно при замовленні викопіювання).
  • копії сторінок паспорта та  довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Акційні умови топографо-геодезичних робіт дію на всю Полтавську область і Машівський район, Котелевський район, Семенівський район, Шишацький район,  Пирятинський район, Гадяцький район, Новосанжарський район, Карлівський район, Чутівський район, Лохвицький район, Чорнухинський район, Диканський район, Лубенський район, Полтавський район, Кременчуцький район, Оржицький район, Решетилівський район, Козельщинський район, Гребінківський район, Зіньківський район, Кобеляцький район, Великобагачанський район,  Миргородський район, Глобинський район, Хорольський район.

Полтавської області

Телефонуйте 097-57-246-57 будемо раді співпраці! Зробимо вам викопіювання для електриків за 3 дні максимально якісно, відповідно до технічних інструкцій і умовним знакам створення топографічних планів і карт! Ми підготуємо для вас ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання.

P. S.: Копія актуальна протягом 1 року і завіряється печаткою геодезичного підприємства, при повторному зверненні до нас ви отримаєте весь пакет документів по 50% знижку.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення