Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Рівнеобленерго для підключення до електромережі Рівненська область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Рівнеобленерго таких районів як Радивилівський район, Березнівський район, Здолбунівський район, Млинівський район,  Дубровицький район, Сарненський район, Дубенський район, Костопільський район, Гощанський район, Рокитнівський район, Зарічненський район, Корецький район, Острозький район, Демидівський район, Рівненський район, Володимирецький район Рівненської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок за вартістю 3500 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1900 грн.

Комунікації відіграють важливу роль на будь-якій земельній ділянці і будь-якому об'єкті нерухомості. Без них просто неможливо нормальне функціонування об'єкта, незалежно від його масштабів. Є ряд комунікаційних мереж, які повинні бути підведені до кожної ділянки для нормального і повноцінного його використання. Цими комунікаціями виступають електроенергія, водопровід, каналізація, система опалення або газопровід, а також лінії зв'язку. Всі вони вимагають правильності і ретельності при підключенні. Тільки тоді їм буде забезпечена безпечна і безперебійна робота.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Рівнеобленерго для підключення до елетромережі Рівненська область

Але для того, щоб фахівці тієї чи іншої комунальної організації змогли провести свою роботу без проблем, перешкод і максимально якісно, їм потрібно надати ряд документів. Ці документи містять не тільки матеріали, на підставі яких отримується дозвіл на підключення, але і матеріали, які забезпечать правильність самого процесу приєднання ділянки до тих чи інших мереж.

Перша комунікація, яка підключається до території і без якої неможливо уявити нормальне функціонування будь-якого об'єкта - це електрика. Для того щоб на вашій ділянці з'явилося світло, необхідно пройти процедуру підключення до електромереж в РЕМ та обленерго. Така процедура не буде виконана, поки на руках у власника ділянки не буде викопіювання з топографо-геодезичного плану. Цей документ надається в органи електромереж і на його підставі  проводиться підключення. Що ж являє собою викопіювання. Це той же топографічний план, але тільки в зменшеному стані. Найчастіше вибирається такий дрібний масштаб 1:2000. Він дозволяє вмістити всі необхідні моменти, які стосуються земельної ділянки. Усім хто мешкає в Рівненській області підключитися до Рівнеобленерго допоможе компанія Гільдія Інжиніринг.

Крім викопіювання, інформація про розташування комунікаційних мереж присутній і в ще одному графічному документі - ситуаційному плані земельної ділянки. Він відображає положення території щодо тієї місцевості,  в якій він розташований. Акцент у ньому робиться на технічні параметри - комунікації, розташування транспортних вузлів повідомлення, параметри майбутньої конструкції.

Ми складемо вам якісну викопіювання, проведемо всі попередні їй польові і камеральні роботи належної якості, а також розробимо ситуаційний план земельної ділянки у кожному населеному пункті рівненщини.

Коментарі та запитання:


Наташа
Мені потрібно топографо геодезичного план на підключення світла на половину хати м.Здолбунів по вулиці Ольжича 14в.. як можна це зробить
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Наталя! Зверніться будь ласка за номером вказаним на сайті. Ми розрахуємо вартість та дату виїзду. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення