Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Сумиобленерго для підключення електромережі Сумська область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Суммиоблэнерго таких районів як Ямпільський район, Путивльський район, Конотопський район, Глухівський район,  Недригайлівський район, Шосткинський район, Тростянецький район, Великописарівський район, Липоводолинський район, Сумський район, Буринський район, Лебединський район, Середино-Будський район, Кролевецький район, Білопільський район, Роменський район, Краснопільський район, Охтирський район Сумської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Графічні документи - це основа будь-якого землевпорядного або будівельного процесу. Практично будь-яка геодезична процедура в результаті закінчується складанням графічних документів різної спрямованості і ступеня складності. Все залежить від цілей будівельного процесу і  того, для якої саме організації дані матеріали формуються.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Инженерно-геологические изыскания. Инженерные изыскания под строительство

До розробки графічних документів необхідно підходити відповідально. Фахівці, які проводять процедури, що передують складанню карт, схем, креслень і планів, повинні володіти достатньою кваліфікацією. Це стосується і тих, хто буде обробляти дані і безпосередньо креслити. Компанія Гільдія Інжиніринг пропонує свої послуги по розробці будь-яких графічних документів - для проектування, для надання в архітектурне управління та інші організації, для забудови, введення в експлуатацію і багатьох інших потреб.

Одним із графічних документів, які ми розробляємо, є викопіювання з топографо-геодезичного плану земельної ділянки, що проводиться у масштабі 1:2000. Необхідний подібний документ для РЕС та обленерго, щоб виконати підключення до електромереж. Адже на нього наносяться відомості не лише по розташуванню земельної ділянки, але і за місцем розташування точки, від якої і буде виконуватися підключення. Робота по складанню викопіювання представниками нашої компанії проводиться у багатьох населених пунктах по різних регіонах України, в тому числі і в Сумській області. Тому, якщо вам буде потрібно підключення до Сумиобленерго, сміливо звертайтеся до наших фахівців.

Наступний документ, який ми з успіхом складаємо - це ситуаційний план земельної ділянки. Він необхідний будь-якому власникові ділянки, який планує забудовувати свою територію. Ситуаційний план складається тільки після кадастрової реєстрації ділянки. Така послідовність необхідна, тому що на план наносяться і кадастрові відомості, зокрема, номер. Крім номера позначається інформація щодо майбутньої споруди - його параметри, а також всі можливі і необхідні для підключення лінії комунікаційних мереж. Якщо говорити узагальнено, то ситуаційний план - це планування земельної ділянки. Він є офіційним документом, який засвідчується печаткою і підписом. Наша компанія має в своєму розпорядженні усі необхідні дозволи на проведення робіт і складання подібних документів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення