Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Тернопільобленерго для підключення елетромережі Тернопільська область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Тернопільобленерго таких районів як Подволочиський район, Монастіриський район, Збаразький район, Шумський район, Заліщицький район, Лановецький район, Чортковсккий район, Гусятинський район, Кременецький район, Тернопольський район, Козівський район, Бучацький район, Теребовлянський район, Борщівський район, Підгаєцький район, Бережанський район, Зборівський район Тернопільської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Геодезія, як наука набрала широкого застосування в будівництві різних об'єктів. Будь це зведення заміського будинку або будівництво комплексу великого масштабу, в будь-якому випадку необхідно проведення різного роду геодезичних вимірювань, які будуть супроводжувати весь будівельний процес. Всі вони дуже важливі як під час виробничого процесу, так і на підготовчому його етапі.

Наша компанія надає широкий спектр геодезичних послуг в Тернопільській області, серед яких найбільш затребувана серед наших клієнтів - топографічна зйомка. Вона включає в себе цілий комплекс робіт, спрямованих на вимірювання необхідного об'єкта для подальшого складання топографічних планів і схем. Топографічний план застосовується для різних цілей, від яких залежить його масштаб, який може бути великим або дрібним. Топографічним планом називається великомасштабне креслення, на якому відображають досліджувану ділянку за допомогою картографічного методу.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Тернопільобленерго для підключення елетромережі Тернопільська область

Найбільш затребувані топоплани масштабу 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:10000. Вони застосовуються для оформлення всієї необхідної документації під час підготовчого етапу будівництва. Це може бути генеральний план, креслення, проект об'єктів, незалежно від його розмірів та цільового призначення. Топографічний план складається на основі отриманих даних у ході проведення топографічної зйомки. Її повинні проводити тільки кваліфіковані геодезисти такі, як спеціалісти компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг". Від того наскільки якісно була проведена топозйомка залежить точність плану. Він може бути представлений як в електронному вигляді, а також графічно оформлений на папері.

Цільове призначення топографічного плану може бути різним. Вони діляться на  універсальні та спеціалізовані. Універсальні - основні плани, можуть застосовуватися в різних галузях діяльності і розраховані на широкого споживача. Вони несуть в собі максимум доступної і зрозумілої інформації. Спеціалізовані складаються під індивідуальне замовлення, на яких відображається якийсь певний об'єкт, місцевість або територія. Такі топографічні плани містять у собі всю детальну інформацію про досліджуваний об'єкт або дільницю.

Топографо-геодезичесий план є основою для викопіювання, яка необхідна для підведення електрики до будівлі або споруди. Такий документ є зменшеною копією топоплану і містить детальну інформацію про необхідну ділянку. Викопіювання найчастіше створюється в масштабі 1/500 або 1/2000 і може проводиться з вже наявного плану або ж проводиться окремо.

Звернувшись в компанію "Гільдія Інжиніринг", ви отримаєте якісне викопіювання ділянки, яке буде містити в собі всю необхідну інформацію. Ми надаємо такі послуги, які знадобляться для фахівців електричних мереж: викопіювання з топографо-геодезичного плану Тернопільська область для Тернопільобленерго, ситуаційний план з визначенням місця розміщення електроустановок, викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 для РЕМ та Тернопільобленерго з визначенням місця розміщення електроустановок.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення