Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Волиньобленерго для підключення елетромережі Волинська область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Волиньобленерго таких районів як Любомльський район, Володимир-Волинський район, Ковельський район, Шацький район, Луцький район, Старовижівський район, Локачинський район, Іваничівський район, Рожищенський район, Камінь-Каширський район, Турійський район, Любешівський район, Ратнівський район, Ківерцівський район, Горохівський район, Маневицький район Волинської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Геодезія - невід'ємна частина будівельного процесу. Геодезичні роботи проводяться як на підготовчому етапі будівельних робіт, так і під час всього будівництва будівлі або споруди. Для того, щоб збудований об'єкт почав своє функціонування в повному обсязі, до нього повинна бути проведена вода, підключені газ, електрика та багато іншого. Для того, щоб підключитися до інженерних мереж потрібно мати дозволи, які можна отримати при наявності відповідної документації.

Підключення до електричних мереж земельної ділянки вимагає наявність такої документації, як ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання..

Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Волиньобленерго для підключення елетромережі Волинська область

Викопіювання представляє собою копію певного фрагмента топографо-геодезичного плану, який складається за даними, отриманими в результаті проведення топографічної зйомки. Топографічний план може бути представлений і в електронному, і в графічному вигляді. Це залежить від того, в якому форматі він потрібен замовнику. На плані ділянки відображають всі елементи, які на ній існують: підземні і наземні комунікації, об'єкти нерухомості, рельєф і ситуація місцевості. Для отримання точних даних, наші геодезисти в своїй роботі використовують тільки новітнє обладнання, завдяки якому роботи здійснюються оперативно.

Топографо-геодезичний план повинен містити в собі наявність таких елементів, як трансформаторні підстанції та лінії низької напруги. Якщо на вашому топоплані відсутні подібні елементи, наші геодезисти здійснять виїзд на ділянку і проведуть топографічну зйомку, необхідну для проведення викопіювання.

На викопіюванні повинні бути позначені місце врізки і місце підключення. Вони є найважливішими для проведення робіт фахівцями електричних мереж. Місце врізки - це певний стовп або трансформаторна підстанція, від якого буде йти підключення до електроенергії. Місце підключення - це те місце, де буде встановлений ваш лічильник електроенергії. Вони є найголовнішими елементами, але крім них викопіювання повинна містити ще й додаткові, до яких відноситься лінія електропередач. Вона повинна бути вказана від місця підключення до місця врізки. При цьому зазначаються номер стовпа і назва трансформаторної підстанції.

Найпопулярніші масштаби для викопіювання - 1/500 І 1/2000. Найчастіше використовується другий масштаб. Він дуже зручний у використанні так, як не великий за розмірами і при цьому всі позначення та елементи добре видно.  Ми надамо такий документ, як  викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 для РЕМ та Волиньобленерго з визначенням місця розміщення електроустановок якісним і в обумовлені терміни.

Для підключення до електричних мереж у Луцьку та Волинській області ми надаємо таку документацію:

  • викопіювання з топографічного плану в масштабі 1/2000 для РЕМ та Волиньобленерго;
  • ситуаційний план земельної ділянки з визначенням місця розміщення електроустановок в Луцьку та Волинській області.

Ми гарантуємо якість складених нами документів таких, як ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення