Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану Херсонська область

Компанія Гільдія Інжиніринг швидко і якісно  виконає викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000, а також ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок по Херсону  та області для Херсонобленерго і РЕМ, а так само зробимо викопіювання для підключення до електромережі в Каховському районі, Високопільському районі,  Бериславському районі, Нижньосірогозькому районі, Чаплинському районі, Скадовському районі, Іванівський район, Великолепетиський район, Цюрупинський район, Каланчацький район, Верхньорогачицький район, Новотроїцькому районі, Горностаївському районі, Білозерському районі, Нововоронцовському районі, Генічеському районі, Великоолександрівському районі, Голопристанському районі.

Замовте у нас викопіювання з топографо-геодезичного плану Херсонська область для Херсонобленерго, ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Викопіювання з топографо-геодезичного плану Херсонська область

Кожен, хто збирається щось будувати на своїй земельній ділянці або вже намагається почати, напевно, знає, що без деяких геодезичних робіт просто не обійтися. І не тому, що йдеться про якість конструкції, а тому що без документів, складених за результатами проведення тієї або іншої процедури неможливо отримати дозвіл на будівництво або оформити інші документи. Однією з таких важливих складових є викопіювання з топографо-геодезичного плану. Цей документ ставати частиною цілого ряду матеріалів технічного характеру, які збираються на передпроектній стадії. Ще одне його призначення - це подання в РЕМ для підключення ділянки або об'єкта до електромереж.

Для таких цілей викопіювання виконується в масштабі 1:2000. Для проведення робіт з її створення повинно використовуватися спеціальне геодезичне обладнання, яке дозволить точно та правильно зафіксувати розташування всіх цікавлячих об'єктів. Стадія обробки грає не менш важливу роль. Тому вона також повинна проводитися із застосуванням таких програм, які спрямовані саме на потреби геодезії і забезпечать якісний результат. Підсумок роботи - це два варіанти викопіювання. Один - цифровий, який надається на електронному носії, а інший - традиційний паперовий.

Компанія Гільдія Інжиніринг спеціалізується на геодезичних роботах. Одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності є так зване графічне напрямок - процеси, результатом яких є графічний документ. Викопіювання не є винятком. Ви з легкістю отримаєте дозвіл і пройдете процедуру підключення до Херсонобленерго, якщо зверніться у нашу компанію. Ми працюємо по всій Херсконской області та  напрацювали контакти з представниками РЕЗ.

Крім викопіювання, є ще ряд процедур, за якими ми складаємо якісні і точні графічні документи. Одним з таких процесів є складання ситуаційного плану ділянки. Найголовніше, що відрізняє цей документ від інших йому подібних, які складаються для одного і того ж земельної ділянки - це орієнтація на технічну складову. В ситуаційному плані ділянка завжди знаходиться в площині тієї місцевості, де він розташований і щодо інших об'єктів - доріг, магістралей, залізничних шляхів і різних комунікаційних ліній. Вся ця інформація повинна наноситися точно і вивірено, що може гарантувати наша компанія.

Якщо вам потрібен ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання, звертайтесь до компанії "Гільдія Інжиніринг". Наші фахівці складуть дану документацію якісно та згідно всіх вимог .

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення