Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Хмельницькобленерго для підключення елетромережі Хмельницька область

Акція! Геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ та Хмельницькобленерго таких районів як Летичівський район, Білогірський район, Деражнянський район, Волочиський район,  Красилівський район, Старосинявський район, Ізяславський район, Ярмолинецький район, Кам'янець-Подільський район, Дунаєвецький район, Теофіпольський район, Старокостянтинівський район, Новоушицький район, Городоцький район, Чемеровецький район, Славутський район, Шепетівський район, Віньковецький район, Хмельницький район, Полонський район Хмельницької області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Побудувавши будівлю або споруду в Хмельницькому, незалежно від того, якого вона розміру і яке має цільове призначення, вам необхідно буде підвести до неї електрику. Для цього потрібно надати фахівцям електричних мереж відповідні документи для дозволу на підключення до електричних мереж. До такої документації належать:

Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Хмельницькобленерго для підключення елетромережі Хмельницька область

  • викопіювання з топографічного плану для РЕМ та Хмельницькобленерго з визначенням місця розміщення електроустановок;
  • ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" допоможе вам підготувати всі потрібні матеріали якісно і грамотно. Викопіювання являє собою зменшену копію топографо-геодезичного плану, і містить у собі детальну інформацію про необхідний об'єкт або дільницю. Найчастіше її виконують у масштабі 1:2000. Такого масштабу викопіювання не займає багато місця і досить зручне в застосуванні так, як чітко видно всю інформацію і всі позначення, які вона містить.

На жаль, не з кожного топографо-геодезичного плану можливо зробити ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання. Причиною цього є недостатність інформації про необхідну місцевість в топографічному плані. В такому випадку, необхідно зробити нову топографічну зйомку з необхідними вимірами для викопіювання.

Топографічна зйомка здійснюється за допомогою спеціального обладнання - тахеометра, з допомогою якого геодезисти отримують дані про ділянку з точністю до міліметра за короткий проміжок часу. На основі одержаних результатів складається топографо-геодезичний план. Він являє собою документ, який може бути представлений замовнику або у графічному, або в електронному вигляді. Це креслення великого масштабу, на якому відображені умовними позначеннями всі елементи, які знаходяться на досліджуваній місцевості. Це можуть бути підземні та наземні комунікації, існуючі об'єкти нерухомості і багато іншого.

Топографо-геодезичний план буває двох типів. До одного належать основні, до іншого - спеціалізовані. Перший тип призначається для широкого вжитку, а другий створюється під індивідуальне замовлення. Основні карти містять багато інформації, яка дуже зрозуміла і доступна. Спеціалізовані карти відображають детальну інформацію тільки про конкретний об'єкт або дільницю.

Фахівці компанії "Гільдія Інжиніринг" допоможуть вам підготувати всі необхідні документи для підведення електрики, справити викопіювання з топографо-геодезичного плану для РЕМ та Хмельницькобленерго і ситуаційний план місцевості для РЕМ та Хмельницькобленерго. При необхідності ми зробимо виїзд зі своїм обладнанням на ділянку і проведемо потрібну топографічну зйомку. Ми розуміємо всю важливість нашої роботи, тому виконуємо все якісно і в строк. Звернувшись до нашої компанії ви отримаєте ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення