Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання Хмельницька область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ  і Хмельницькобленерго таких районів як Старокостянтинівський район, Білогірський район, Кам'янець-Подільський район, Дунаєвецький район, Теофіпольський район, Городоцький район, Старосинявський район, Новоушицький район, Хельницкий район, Ярмолинецький район, Красилівський район, Деражнянський район, Полонський район, Волочмсский район, Ізяславський район, Летичівський район, Віньковецький район, Старокостянтинівський район, Чемеровецький район, Славутський район Хмельницької області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Будь-яка земельна ділянка вимагає проведення тих чи інших геодезичних процедур. Як правило, це стандартний набір, якщо мова не йде про якісь складні об'єкти, який дозволить отримати повні відомості про території. Максимальну кількість інформації можна отримати з топографічної зйомки і викласти їх в топографічному плані. Топоплан - це важливий геодезичний документ, який стає підставою для розробки інших матеріалів. По-перше, це проект будови, який розробляється тільки після того, як буде виконана топографічна зйомка. А по-друге, це викопіювання з топографо-геодезичного плану. Якщо топоплан лягає в основу проекту, то викопіювання є його прямою копією.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Хмельницькобленерго для підключення елетромережі Хмельницька область

Для чого ж потрібне викопіювання? Воно може стати частиною технічної документації при зборі матеріалів для проектування. Але у неї є і ще одне призначення - це надання на вимогу РЕМ для підключення до електромереж обленерго. Саме копія з притаманним їй масштабом 1:2000 стає головним документом, яким керуються працівники електромереж при проведенні лінії електропередачі до тієї або іншої ділянки або об'єкта.

Компанія Гільдія Інжиніринг, представництво якої є і в Хмельницькій області, проведе всі необхідні роботи по розробці викопіювання і складе документ, з яким ви легко пройдете всі процедури в РЕМ і підключитися до Хмельницькобленерго. Ми не тільки можемо зробити копію з вже наявного плану, але і провести топографо-геодезичну зйомку на місці самі. Ми виїжджаємо у будь-який населений пункт Хмельницької області. Також на будь-якій ділянці ми проведемо роботи по складанню ситуаційного плану.

Ситуаційний план земельної ділянки являє собою документ схематичної спрямованості. Обов'язковою умовою при його складанні виступає прив'язка ділянки на місцевості. Тобто, на план повинен бути нанесена не тільки сама ділянка, але і та територія, яка оточує її. Особливо актуальними виступають такі елементи, як мости, залізниці, автомагістралі та інші транспортні розв'язки. Ще один ключовий момент - комунікаційні системи. Без ситуаційного плану вам не обійтися, тому що він входить в пакет документів, який ви надаєте для отримання дозволу на забудову. Щоб обидва документи - і викопіювання, і ситуаційний план, були виконані точно і з першого разу були прийняті у відповідних організаціях, зверніться у нашу компанію.

Коментарі та запитання:


Олександр
Доброго дня,мене цікавить викопіювання власного плану ,для збільшення плану на 10 сотих.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Можемо запропонувати: 
Ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки,
Викопіювання з топографо-геодезичного плану в м1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованной точки приєднання. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення