Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Закарпаттяобленерго для підключення елетромережі Закарпатська область

Акція! геодезична зйомка для підключення до електромережі і РЕМ та Закарпаттяобленерго таких районів як Свалявський район, Іршавський район, Хустський район, Рахівський район, Воловецький район, Перечинський район, Виноградівський район, Ужгородський район, Мукачівський район, Берегівський район, Міжгірський район, Великоберезнянський район, Тячівський район Закарпатської області, у складі: викопіювання  з топографо-геодезичного плану в тому складі, в якому вимагають електрики електромережі в масштабі 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання радіусом 300 метрів навколо точки підключення до електромережі і ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок за вартістю 800 грн. При необхідності виїзду спеціаліста на ділянку - 1500 грн.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Закарпаттяобленерго для підключення елетромережі Закарпатська область

Геодезія - це наука, яка знайшла широке застосування в будівництві. Вона супроводжує його від початку і до кінця, а також на підготовчому етапі. Важливу роль у будівельному процесі відіграє підключення до інженерних мереж, яке теж неможливо без проведення геодезичних послуг.

Вартість викопіювання від 2 500 грн за об'єкт

Здійснити підключення об'єкта до електричних мереж у Закарпатській області можливе при наявності відповідних документів, які надаються в РЕМ або Закарпаттяобленерго. До такої документації належать ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання.

Викопіювання - це документ, який є копією фрагменту з топографічного плану. Як бачимо, для проведення викопіювання необхідно виконання топографічної зйомки. Топозйомка являє собою сукупність робіт, під час яких здійснюються вимірювання на місцевості. За даними, отриманими в ході проведення топографічної зйомки складається топографічний план, на якому за допомогою умовних позначень відображаються рельєф, ситуація на місцевості, наземні і підземні комунікації, а також об'єкти нерухомості, розміщені на земельній ділянці.

Топографічні плани, в залежності від цільового призначення, бувають основні і спеціалізовані. Основні призначені для широкого вжитку, містять в собі велику кількість інформації, зрозумілі і легкі у використанні. Спеціалізовані плани здійснюються під індивідуальне замовлення. На них відображається вся необхідна інформація про певну ділянку або об'єкт. Саме такий план є основою для проведення викопіювання, яка надається фахівцям електричних мереж.

Часто викопіювання з топографо-геодезичного плану виконується в масштабі 1/2000. Воно дуже зручна у використанні. По-перше, таке викопіювання є документом невеликого розміру. По-друге, такий масштаб є достатньо великим для того, щоб вивчити всю інформацію, яка на ній зображена.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" надає свої послуги в Закарпатській області. Ми виконаємо викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1/2000 для РЕМ та Закарпаттяобленерго якісно і оперативно. На цьому документі мають бути відображені місця встановлення лічильника і місце розміщення трансформаторної підстанції або певного стовпа, до яких буде підключений об'єкт. Також повинна бути відображена інформація про саму лінію електропередач, від місця врізки до місця підключення. При цьому повинні бути вказані номер стовпа і назва трансформаторної підстанції.

Для підключення до електричних мереж у Закарпатській області вам знадобляться:

  • викопіювання з топографічного плану для РЕМ та Закарпатьяоблэнерго;
  • ситуаційний план земельної ділянки в Ужгороді та Закарпатській області.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісно виконані ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання. Ми розуміємо всю важливість своєї роботи, тому до кожного завдання підходимо відповідально.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення