Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Викопіювання земельної ділянки з топографо-геодезичного плану

З правильного оформлення документів починається історія земельної ділянки. Природно, що територія може використовуватися довгий час і без належного чину впорядкованої документації. Однак щоб вступити у володіння ділянкою або почати якісь роботи на ній, потрібно, щоб всі матеріали були в порядку. Так як земельна ділянка – поняття багатогранне, яке вимагає підходу з різних сторін, до оформлення документів також необхідно підходити всебічно. Цей  процес полягає не тільки в юридичному врегулювання, але також і в проведенні ряду геодезичних процедур, які допоможуть зібрати всі потрібні технічні матеріали.

Один з документів, який потрібно одержати, якщо є потреба в будівництві або підключення комунікацій на ділянку, – це викопіювання земельної ділянки. По суті – це план території. Тільки він представляє собою своєрідну копію, зроблену з топографо-геодезичного плану тієї місцевості, на якій розташована ділянка.

Выкопировка земельного участка из топографо-геодезического плана

Як вже згадувалося, основне призначення викопіювання – це задоволення цілей будівництва і прокладання комунікацій. Однак вона важлива також і в ході оформлення землевпорядних документів. Саме цей документ дає власнику подання про точне положення його землі. Крім того, викопіювання важливе і в тому випадку, якщо ви тільки плануєте вступити в права володіння вподобаною земельною ділянкою, яка до цієї пори залишалася у комунальній власності.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Між вихідним топографо-геодезичним планом та викопіюванням є одна істотна відмінність. Полягає воно в тому, що план відображає більшу за площею місцевість, в яку входить не одна ділянка. А в викопіюванні звати більш локальними.

Викопіювання земельної ділянки з топографо-геодезичного плану містить у собі цілий набір відомостей, які в сукупності передають повну характеристику про земельну ділянку. Зокрема, розкриваються технічні, а також географічні властивості території:

  • розташування досліджуваної ділянки по відношенню до сусідніх;
  • основні параметри земельної ділянки;
  • проходження ліній комунікацій підземного і наземного характеру – електромереж, водопроводу, опалення, каналізації, газопроводу;
  • наявність і розташування водних об'єктів на ділянці.

Набір документів у цьому випадку стандартний, ніяких додаткових довідок або матеріалів збирати не потрібно. Необхідно підготувати документи, які підтверджують вашу особу, а також ваші права на ту земельну ділянку, що досліджується (право власності, витяг з кадастрової документації).

У деяких випадках власники земельних ділянок в цілях економії замовляють роботи з отримання викопіювання у відповідних державних структурах. Однак такий підхід часто приносить не зовсім бажані результати. Готовий документ можна прочекати тривалий час, що позначається на термінах оформлення всіх паперів або інших термінах будівництва. Тому в тому випадку, якщо вам потрібно справити викопіювання земельної ділянки, то доцільніше звернутися в нашу компанію. В цьому випадку у вас  є можливість одержати документи від незалежного фахівця, причому в найкоротші терміни. Крім самого викопіювання, наша компанія проводить геодезичні роботи, спрямовані на встановлення актуальних і точних відомостей щодо території та здійснює оновлення наявних топографічних документів.

Коментарі та запитання:


Вікторія
Вартість 2000 грн документів для підключення електрики до ділянки в Броварському райрні актуальна на сьогодні?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Вікторія! Орієнтовна вартість надання документів для підключення електрики до ділянки в Броварському районі складає 3000 грн. Вартість залежить від площі ділянки та від відстані до точки підлючення. Замовте послугу зворотнього дзвінка і ми звяжемося з Вами наближчим часом для уточнення вартості.

Любовь Степановна
Для збільшення приєднаної потужності потрібен ситуаційний план і викопіювання з топографо-геодезичного плану із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або точки приєднання, скільки коштує ця послуга?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Любов Степанівна. Орієнтовна вартість ситуаційного плану і викопіювання складає від 3000 грн. Термін виконання робіт - 5 днів. Для точного розрахунку вартості зверніться за номером на сайті.

Валерій
Два тижні назад звертався до вас за топозйомкою, тому знову вирішив звернутися до вас вже за викопіюванням земельної ділянки з топографо-геодезичного плану. Для початку зорієнтуйте по ціні послуги і скільки триватиме видача данного документу.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Валерій. Так  як відомості щодо Вашої ділянки у нас вже є і виїзд не потрібен, виконання камеральних робіт займе лише 2-3 дні. Вартість викопіювання земельної ділянки з топографо-геодезичного плану складе 1 800 грн.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення