Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винесення меж ділянки в натуру Броварський район Київ

Геодезія настільки велика, що в ній виділяється відразу декілька напрямів, які об'єднують ті чи інші процедури. Так, наприклад, може бути землевпорядне напрямок, що відповідає за проведення робіт, необхідних для оформлення документів на землю. Інший напрямок - роботи на виробничих об'єктах - промисловість, водні конструкції та інше.  Ще одна важлива складова - інженерні роботи, що виконуються в цілях будівництва або реконструкції. І в кожному з цих напрямків виділяються свої ключові процедури.

На сьогоднішній день одними з найбільш затребуваних процесів в Броварському районі нашої столиці є винесення меж ділянки на місцевості з землевпорядного спрямування і топографічна зйомка - з інженерного.

Топографічну зйомку можна без перебільшення назвати потрібною геодезичної роботою. Адже з неї починається будь-який процес. Тому що, перш ніж почати щось робити на землі, необхідно її вивчити.

Винесення меж ділянки в натуру Броварський район Київ

Топографічна зйомка Броварський район проводиться за допомогою електронного обладнання, яке дає можливість прискорити процес, а також забезпечити замовника самими точними відомостями. Топозйомка фіксує такі відомості як рельєф місцевості, його параметри, наявність і розташування нерухомих об'єктів на дільниці, місця проходження ліній комунікацій. Повна фіксація комунікацій передбачає дослідження і наземних і підземних дільниць. У деяких випадках може знадобитися і велика подеревна зйомка з фіксацією розташування кожного дерева, кожного кущика. Такі подробиці  потрібні для топосхемы, яка буде складатися з метою ландшафтного дизайну або простого благоустрою ділянки.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

В результаті проведення такого повного обстеження місцевості відомості передаються фахівцям на камеральну обробку. Підсумком є топографічний план або в деяких випадках карта у відповідної цілям процедури масштабі від 1:100 до 1:10000, 1:25000. Супроводжує графічний документ докладний технічний звіт.

Якщо топографічна зйомка є найбільш затребуваною процедурою такого напрямку в геодезії, як інженерні вишукування Броварський район,  винесення меж на місцевість - не менш популярна послуга в землеустрої. Землеустрій передбачає проведення геодезичних робіт для збору та оформлення документації на ділянку. Всі ці процедури починаються з встановлення меж території. Це дуже швидка процедура, проведення якої займе всього кілька годин. При цьому все проводиться і оформлюється на місці, без додаткових обробок.

Винесення меж ділянки в натуру Броварський район Київ переслідує кілька цілей. Зокрема, така робота виконується коли:

  • необхідно встановити площу і інші параметри досліджуваної території;
  • є потреба повторного встановлення меж на увазі того, що ділянка поділяється або поєднується з іншими або документ про попереднє винесення був загублений;
  • вимагається встановлення межових знаків або заміна старих;
  • власник збирається огороджувати ділянку парканом або іншою огороджувальним спорудою;
  • необхідно надати в суді доказ того, що межі вашої території є такими ще до вашого туди заселення.

Межові знаки, які виступають обов'язковою складовою процесу, закріплюються на однаковій відстані один від одного, обов'язково на всіх поворотних точках ділянки. Всі ці роботи можна провести лише за кілька годин. На руки ви отримуєте офіційний акт про винесення меж ділянки на місцевості, який вам знадобиться надалі для оформлення документів та при вирішенні спірних питань.

Компанія Гільдія Інжиніринг має всі дозволи на проведення подібних робіт у всіх районах Києва, в тому числі і Броварському.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення