Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винесення меж ділянки в натуру на місцевості Києво-Святошинський район Києва

Геодезичні роботи важливі на всіх етапах функціонування земельної ділянки - і в ході проведення будівництва, перепланування, благоустрою, і після того, як всі процеси виконані, а сама ділянка та об'єкти на ній вже експлуатуються. Проте основна частка робіт припадає на початковий, підготовчий етап, коли тільки йде оформлення всіх необхідних документів або планується початок масштабних будівельних, а також інших подібних дій.

Винесення меж ділянки в натуру на місцевості Києво-Святошинський район Києва

На даному етапі варто виділити дві ключові процедури, які обов'язково необхідно виконати. Це топографічна зйомка та винесення меж ділянки в натуру на місцевості Києво-Святошинський район Києва. Дані роботи швидко і професійно проводять фахівці компанії Гільдія Інжиніринг.

Топографічна зйомка Києво-Святошинський район виконується з метою всебічного дослідження місцевості шляхом її вимірювання. Ці вимірювання здійснюються за допомогою геодезичних приладів. Зокрема, це можуть бути цифрові тахеометри, а також GPS-навігатори. Таке прогресивне обладнання допомагає значно прискорити процес дослідження, а також зробити його максимально точним, що є самим головним фактором у роботі геодезиста. Найменау невідповідність може призвести до плачевних, негативних результатів у подальших роботах.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Топографічна зйомка відноситься до розряду інженерно-геодезичних вишукувань. Її потрібно проводити на земельних ділянках у тому випадку, якщо там передбачається виконання будь-яких робіт - незалежно від їх характеру. Але найчастіше топозйомка замовляється в тому випадку, коли власник землі вирішив будувати щось на ній. Результати цієї процедури стають основою проекту майбутньої споруди. Тому зйомка для інженерних цілей виконується максимально повно.

За підсумками зйомки складається технічний звіт про виконану роботу з викладом результатів. Крім того, розробляється топографічний план Києво-Святошинський район. Саме заради цього плану і проводиться вся процедура. Він включає в себе такі відомості:

  • параметри території - її площа, розміри окремих елементів;
  • особливості рельєфу;
  • розташування та параметри забудови на ділянці;
  • розташування зелених зон (у разі, якщо передбачаються роботи по благоустрою, необхідна подеревная зйомка);
  • наявність водних об'єктів та їх розташування;
  • місця проходження ліній підземних та наземних комунікацій.

Всі ці відомості дають можливість грамотно розробити проектну документацію і якісно провести будівельний процес.

Однак ніякі дії на ділянці неможливі, якщо не підготовлені належним чином землевпорядні матеріали і не проведені відповідні роботи. Зокрема, потрібно обов'язково встановити межі вашої території. Це можна зробити за допомогою виносу меж ділянки на місцевість. Якщо ваша територія не має огороджень, то її межі потрібно закріпити межовими знаками. У тому випадку, якщо межова лінія території розмежована парканом, то слід уточнити ці межі уникнути суперечок і претензій з боку сусідів.

Винос в натуру - процедура швидка і достатньо проста. Однак таку, на перший погляд, незначну роботу, проігнорувати не вийде. Адже без визначення точних меж не можна зробити ніяких дій з ділянкою - продати його чи здати в оренду, поставити загороджувальні споруди або почати будівництво. Пропустивши цю процедуру, ви ризикуєте судовими позовами з сусідами, великими фінансовими витратами.

Не варто ігнорувати геодезичні роботи Києво-Святошинський район. В іншому випадку ви можете втратити ще більше часу і грошей у подальшому на переоформлення документів, суди або усунення будівельних помилок.

Коментарі та запитання:


Олександр
Добрий день. Планую будівництво приватного будинку (Святошинський район, Київської області)
12 соток, один поверх. Кадастровий номер є. Підкажіть у питаннях:
1. Яка вартість винесення меж та топозйомки? 
2. Які межові знаки ви використовуєте? 
3. Чи потрібна геологія ділянки для проектувальників?Яка вартість?
4. У вас є ліцензія на виконання цих робіт?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олександр. Відповідаємо на Ваші питання:
- При замовленні робіт у комплексі, вартість винесення меж, топозйомки і геології складає 6500.
- Позначення меж ділянки проводиться дерев'яники кілками. Ви також можете замовити бетонування арматурин, вартість за 1 складає 300 грн. На Вашій ділянці достатньо 4-х межових знаків.
- Так як Ви плануєте будівництво, проектувальникам знадобляться рекомендації щодо зведення фундаменту. Тому ми радимо здійснити геологію ділянки, методом буріння 2-3 свердловин до 6 метрів. По закінченню робіт Ви отримаєте геологічний звіт.
- Так, у нас є ліцензія на проведення вишукувальних робіт, а у наших спеціалістів є кваліфікаційні сертифікати. З цими документами Ви можете ознайомитися на нашому сайті, у розіділі "Контакти".
Термін виконання робіт - 3 тижні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення