Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винесення меж ділянки Вишгородський район Київ

В геодезії налічуються десятки робіт і процесів, які спрямовані на дослідження земельної ділянки по всіляких настройок і для різних цілей. Однак серед цих робіт можна виділити кілька так званих головних процедур, які застосовуються до будь-якої території, незалежно від призначення, розташування, масштабу і цілей власника. Вони є обов'язковими - без них неможливі подальші роботи на ділянці. Серед універсальних робіт варто відзначити дві - винос в натуру меж ділянки на місцевості та топографічну зйомку.

Винесення меж ділянки відносять до землевпорядного розділу геодезії. Цей процес передбачає визначення меж території для того, щоб точно визначити її місце розташування. Супроводжує процес встановлення та закріплення межових знаків. Ця процедура неможлива без використання геодезичних приладів. Тільки з їх допомогою можна точно встановити межі земельної ділянки. А саме точність - це важливий фактор. Адже мова йде про розташування ділянки відносно інших, суміжних територій, у яких теж є власники. Якщо визначення буде неточним в більшу сторону, то це може викликати спірні ситуації з власниками сусідніх ділянок. А применшення розмірів вашої землі, відповідно, не влаштує вас.

Як вже було сказано, в ході виносу меж використовуються межові знаки. Це стовпчики з бетону або заліза, які й позначають межі території. Вони розташовуються на певній відстані один від одного. Такі стовпці повинні мати таблички з індивідуальним номером знаку. Так як винос меж ділянки - це офіційна і дуже важлива процедура при оформленні землевпорядних документів, то за її результатами складається акт про винесення меж в натуру.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Крім визначення меж може бути виконано і їх уточнення. Це різновид процедури, яка проводиться, якщо спочатку кордони вже встановлювалися. Причин для замовлення установки може бути кілька. Найпоширеніші - це пошкодження або зсув межових знаків, втрата документів про проведення першого виносу, а також спори з власниками суміжних територій за правильність розмежування ділянки.

Друга обов'язкова процедура геодезії - це топографічна зйомка. Це вже область інженерно-геодезичних вишукувань. Топозйомка необхідна для різних дій з земельною ділянкою. Проте найчастіше вона використовується в цілях будівництва, реконструкції або благоустрою території. Головне її призначення - одержати максимум відомостей про ділянку для того, щоб потім спеціалісти змогли скласти повний і точний топографічний план Вишгородський район. А план ляже в основу проекту будівництва споруди, реконструкції будівель або благоустрою територій.

В залежності від розмірів досліджуваної території, а також від призначення зйомки, вона може бути проведена в різних масштабах. Найбільший -  1:100, 1:200 найчастіше застосовується для подеревной топозйомки в цілях впорядкування та розробки ландшафтного дизайну. Якщо зйомка переслідує мету проектування будівництва або інших подібних робіт на земельній ділянці, то вибирається класичний масштаб - «п'ятисотка» 1:500. Але коли мова заходить не про одну земельну ділянку, а про їх сукупність, то масштаб відразу ж зменшується. І результатом може стати вже не топоплан, а ціла карта.

Замовити будь-геодезичну послугу мешканці Вишгородського району Києва можуть в компанії Гільдія Інжиніринг. Ми проводимо процедури в будь-якому геодезичному напрямку. Ми виконаємо винесення меж ділянки Вишгородський район Київ і складемо офіційний акт про проведення цих робіт. А топографічна зйомка Вишгородський район може бути замовлена в будь-якому масштабі і для будь-яких за цільовим призначенням територій.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення